Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Haug: 'Açıklama için çok erken'

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
Norbert Haug hafta başında yaptığı açıklamada Kasım ayında Abu Dhabi'deki finale kadar McLaren Mercedes takımının 2010 pilot dizilimini açıklamayabileceğini söyledi.

Mercedes destekli McLaren'de gelecek sezon hangi pilotların yarışacağı konusu gündemin önemli başlıklarından biri. Heikki Kovalainen'in bu sezon istenilen performansı gösterememesi 2010 yılında koltuğunu kaybetmesine neden olabilir. Nico Rosberg'in adı McLaren Mercedes takımında gün geçtikçe daha fazla konuşuluyor ancak diğer bir Mercedes motoru kullanan takım olan Brawn GP Nico'yu McLaren'dan kapabilir.

"Hala çok erken. Muhtemelen sezonun sonunda pilot ikilisini açıklayacağız fakat bu kesin değil."

Monza'da daha önce motor ortaklığı ile ilgili açıklama yapılacağı duyurulmuştu fakat Mercedes'in 2010 müşteri motorları programı hakkındaki karar açıklaması ileri bir tarihe ertelendi.

TurkiyeF1.Com
Sertuğ Ünal
 
Geri
Üst Alt