Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangisini tavsiye edersiniz?

tekrardan geçmiş olsun natanım. telefonun çalınış kayboluş şeklini arkadaşlarla paylaşmamışsın ama :d

benim tavsiyem e71 değil de onun yenisi çıktı 900TL. e71 de olur tabi da yenisi daha bi güzel geldi gözüme =)

geçmiş olsun Natan'ım..

velakin nerde nasıl çalındı ne husumet peşindeydin kardeşim.. :D :D

Öncelikle teşekkür ederim tekrar.

Turkcell 1400TL cayma bedeli istiyor. Deli mi ne ????

Telefonun kaybolma veya çalınma şekline gelince...Yoğun istek üzerine onu da açıklayayım.

Sabah uyuya kaldım ve 10:10 gibi uyandım. Dersim de 11:00 deydi. Hemen giyinip otoparka doğru uçtum. Belki o sırada otoparka doğru ilerlerken düşürdüm. Veya kuvvetle muhtemel olanı da şu ki montumu çıkarmak için genelde elimdeki eşyaları tavanın arka kapı kısmına koyarım. Telefonu da koydum ve geri almadım gibi geliyor. Otoparkın kamerasına baktık bişey var tavanda sanki ama ışık yansıması mı telefon mu anlayamadık. Zaten sonra aradık ve ulaşılamıyor diyordu. Daha önce de bir dersin sınavına giderken notları tavana koymuştum okula gittiğimde farkettim içeri almadığımı:)

Telefonu da sarıyere gittiğimde farkettim:(

Geri
Üst Alt