Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangisi- -Bor Power mı ? Motor Silk mi? Tecrübeleriniz lütfen

ben motorda ki yağı tamamen boşaltıyorum filtreyi çıkartıyorum sonra filtre kapagını filtre takmadan kapatıyorum iyice sıkıyorum kartel tapası açıkken yağ çubuğunun oradan kompresörle hava basıyorum aşagıdan büyün tortuyu pistonların arasında kalan yağı herşeyi atıyor ama bu katkıylada bidahaki sefer yaparım bu işlemi tertemiz olsun:)

ben memnunum tavsiye ederim Görkem....:eek:key:
 
bende yağı boşalttım..sonra 2 lt temiz yağ koydum..biraz çalıştırdım..sonra 2 lt yeni yağı da boşalttım..sonra da yeni yağımı mobil 1 koydum..30 dakika çalıştıktan sonra kapatıldı..biraz dinlendi..sonra motor silk (bor ürünü) koydum..ve tekrar 30 dakika çalıştırıldı...ve gittim..bu arada bor eklediğim yeni yağ ile.. yaklaşık 150 km yol yaptım..ve yağ lambası yanmadı..şimdilik MaşeALLAH
 
eko 66 arabayla beraber gitti mi? bu aralar cordoba pederde oldugundan çok km yapmıyor eko 66 hep aklımda pahalı olmasa alacagım ilk şeylerden birisi ekonomi olayınıda geçtim sadece düşük devirde canlansın yeter bana...

bnm aracımda canlanmayı hissedemiyorum yada hissedilemeyecek kadar düşük bi katkısı olmuştur, bilmiyorum. ancak yakıt tasarrufu ile ilgili bilgileri depoyu tekrardan fulledikten sonra sizinle paylaşacağım :)
 
benim aracıma bor koymamın yani bor dan asıl beklentim..reklamlar üzerine..
1- yakıt tasarufu değil
2- daha fazla güç elde etmek değildi..

asıl amacım motoru korumak yıpranmasını geçiktirmek di..eğer 1 ve 2 de olursa onlar bana bonus olur.
motorun yıpranmasını engellesin yeterli..
 
Kendi arabamda son 6-7 yağ değişimini WURTH ya da MOTUL motor iç temizleme katkısı ile yaptım.. Çok memnunum çevremdeki herkese de yaptırıyorum :)
Serhat'ın bahsettiği şey.. Çok marka var, wurth ya da motul gibi iyi markaları tercih ederseniz sorun yaşamazsınız..
 
Geri
Üst Alt