Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangi Renk Leon ?

Hangi Renk Leon Seni Temsil Ediyor

• Kullanılan toplam oy
    83
valla artvine kırmızı aldım getirdim hergün birilerinin nazarı değiyor sokacam böle işe..al beyaz bak keyfine al kırmızıyı söv herkese :D

Bakımı epey zor ve çok nazara geliyor ama kırmızı çok hoş duruyor bence. Siyahla da kombinleyince harika :D

2013-Seat-Leon-Front-Ends+KUK.jpg

Benimki siyah çok seviyorum ama krom kırmızı olacak inşallah
[doublepost=1460920332,1460919643][/doublepost]
Aynen murat :) bende 2 gün önce gördüm siyah leon, hiç yakıştıramadım. Hemen hayal dünyası ile o dakka jant, lip, egzoz filan koydum gene yok...
[doublepost=1460629501,1460629223][/doublepost]ben fikrim, fiyat farkı sıkıntı değilse...kesinlikle,
1. Gri (Estella-Prineos-Technic-Moonstone)
2. Apollo Mavi
olmalı
Kırmızı ve beyaz çok fazla var.
Küçük kırmızı dokunuşlar la bence çok güzel oluyor siyah iyidir kıskanmayın arkadaşlar ama çabuk kirleniyor

Valla herkesin kendi tercihi ama Kırmızı ciddi spor duruyor tamam ama gündüz bi tık sönük duruyor sanki gece daha güzel beyazinda olayı (bana Gore) biraz daha ağır kaçıyor asıl duruyor ve tavanıyla ön tampon kaplamasiyla siyah beyaz uyumu daha güzel sanki

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir çok kişi kırmızı demiş ama beyaz önde gidiyor..Benimde oyum tabiki beyazdan yana.

Geri
Üst Alt