Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi kasko?

Ben Bİrlik sigortadan yaptırdım ve hasar durumunda ilgileri ve yapılanların hesaba yatması beklediğimden çok çok kısa sürdü eureko da baya bi sıkıntı yaşamıştım 2 ay kadar beklemiştim hasar durumundada bana memnun kaldınız mı diye aradıklarında kazanın üzerinden 3.5 4 ay geçmişti birçok arkadaşımdada aynı problem yaşandı herkes aynı kelimeleri söyledi.yaptırırken birlik sigortadanda çok fazla bi beklentim yoktu ama ilgileri ve yardımları çok hoşuma gitti parça tedarik konusuyla yakından ilgilendiler ve parça tedarik firmasını şikayet ettiğimizde bize hemen döndüler ve firmaya da hemen telefon açmışlar adamlar binkez özür diledi hasar tamamlandıktan sonrada beklemediğim halde hemen hesaba geçti ve çok memnun kaldım fiyatları şuan çok düşük ve koşulları gayet uygun isteyen zaten ekstraları ekletebiliyor sıkıntı yok yani hep söylenen fiyatının uygun olması olayı içeriğinden deniliyor ama öteki tekliflerle karşılaştırdığımda ve onlara göre bi poliçe hazırlattığımda gayet güzel bi rakama yaptırdım..

Olayın ne olduğunu yada neden sıkıntı yaşadığını bilmiyorum.Ama bu işin içinde olduğumdan dolayı neyin ne olduğunu da çok iyi biliyorum.Amacım eurekoyu savunmak değil fakat birçok yetkili bayi ile çalışıyoruz.Eurekonun hasar sürecinin nasıl olduğunu hepsi çok iyi bilir ve sıkıntı yaşatmaz.Bence senin hasarında değişik bir durum olabilir olay bazında dosyayı inceleyip ondan sonra hangi tarafın sıkıntı çıkardığını daha iyi anlayabiliriz.Genelleme yapmadan önce olayın özünde ne olduğuna bakmak gerekir.

Olayın ne olduğunu yada neden sıkıntı yaşadığını bilmiyorum.Ama bu işin içinde olduğumdan dolayı neyin ne olduğunu da çok iyi biliyorum.Amacım eurekoyu savunmak değil fakat birçok yetkili bayi ile çalışıyoruz.Eurekonun hasar sürecinin nasıl olduğunu hepsi çok iyi bilir ve sıkıntı yaşatmaz.Bence senin hasarında değişik bir durum olabilir olay bazında dosyayı inceleyip ondan sonra hangi tarafın sıkıntı çıkardığını daha iyi anlayabiliriz.Genelleme yapmadan önce olayın özünde ne olduğuna bakmak gerekir.

Burda kimse bu konuda genelleme yapamaz tabi herkes yaşadığını paylaşabilir ancak bende böyle bir durum yaşadım şuan eureko nasıldır bilemem tabiki yada başka bir sigorta şirketi... burda karalamak yada kötülemek tabiki yanlış olur bunu senlede paylaşmıştım zaten yetkili servislerle anlaşmalı olduğunu zaten hepimiz biliyoruz doğuş tan ötürü... sen sigorta işinde çalıştığın için tabiki hepimizden iyi bilirsin bu konuda bu işlerle uğraşan birçok firma axa öneriyor yetkili servislerde eureko öneriyor haliyle....:eek:key:

arkadaşlar bugün axa 1250-1300 arası... aksigorta 1450..... grupama 1000....... allianz 950 fiyat verdi hangisi dersiniz....,,,yarına kadar vermem gerekiyo bu arada o leon 1.2 tsi için fiyat alınmıştır....

anadolu düşünmezmisin bence oradanda bi fiyat al sonuçta arkasında işbankası var... mini onarım hizmetleri falan faydalı oluyor ve bu güne kadar dandik firmalar hariç axa ergo güneş gibi yerlerden düşük fiyat verdi...

allianz dan 980 lira fiyat alındı allianz ile ilgili bir sıkıntı yaşayan oldumu öğretmen indirimi uyguladılar 200 lira civarında...

bende 10 gün önce yapı kredi den full kasko yaptırdım araç bedeli 32800 kasko tutarı 950 araç 1.4 tsı referance 2010 bilginize

arkadaşlar yeni seat ibiza aldım ama aldığım satıcı kaskonun 2200 tl olduğunu söyledi..ilk kez araba alıyorum yaşım 26 sizce çok değil mi???ne yapmam gerekiyor

aziz kardeş hangi firmaya yaptırdın sen bana seat satıcısı söyledi çok geldi banada ama ilk arabam yaşım 26 senin yaş kaç birde nasıl bu ibiza 1.4 style memnunmusun??

aziz kardeş hangi firmaya yaptırdın sen bana seat satıcısı söyledi çok geldi banada ama ilk arabam yaşım 26 senin yaş kaç birde nasıl bu ibiza 1.4 style memnunmusun??
aynı durumdayız. yaş 26ydı ben aldığımda. groupama dan yaptırdım 2012 kasım 19da. Araçtan memnunmusunuz sorusuna cevabım ise, beklentinizle alakalıdır. Benzini şehir içinde içiyor şehir dışı yakıtı iyi. 120-130dan sonra güvenlik o kadar üst düzey değil bence. Virajlardaki yol tutuşu iyi denilebilir.

Geri
Üst Alt