Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız sabitleyici yakıttan tasarruf sağlıyormu..?

cruise kontrolde kaç km hıza kadar sabitleyebildiğinizi denedinizmi? ben cordobada birkez 200 km yi görebildim ankara bolu arası bir bayırda ondada 200km/H de sabitledi en düşük sabitlemede 30km/H

görkemcim denemedim ama benim arabanın kitapçığında 30 - 180 km/s hızları arasında sabitleyebilirsin şeklinde yazıyor :)

180 e sabitleyip 2 saat gidince zaten sistem otomatik olarak findik turboyu eline veriyor :D

180 üzerinde de geçerli oluyor ama gücü yetmediği zaman işe yaramıyor çoğu kez.

Çok uzun süre hız sabitleyici ile gitmek sakıncalımıdır peki..?Bi sorun yaratırmı arabada..?

Oo iyimiş ozaman Emre..:)

valla sezgin bende düz taban rahatsızlığı var. canım çıkıyor sürekli sabit şekilde pedala basarken :) bu yüzden benim için öncelikle bir araçta yapmur sensörü gibi donanımlardan çok daha önde geliyor hız sabitleme. ciddi şekilde konforu arttırıyor. radara girme riskini sıfırlıyor. faydası çok :)

valla sezgin bende düz taban rahatsızlığı var. canım çıkıyor sürekli sabit şekilde pedala basarken :) bu yüzden benim için öncelikle bir araçta yapmur sensörü gibi donanımlardan çok daha önde geliyor hız sabitleme. ciddi şekilde konforu arttırıyor. radara girme riskini sıfırlıyor. faydası çok :)

peki 800 900 km neyse bu şekilde gittiğinde uykun gelmiyomu?

Geri
Üst Alt