Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

günümüzü mahveden olay

herkese gecmıs olsun kamyonculardan uzak durmak lazım tecrube ıle sabıt

Herkese teşekkür ederim. Arkadaşımız inşallah düzelecek... Öyle temenni ediyoruz.

Sarı aracın sahibi okumayı bitireli bayağı zaman oldu. Adam 36 yaşında... :)

oda güzel :D ben arabayı gördüm gibi oldum bizim orda demekki değilmiş tekrardan geçmiş olsun

oda güzel :D ben arabayı gördüm gibi oldum bizim orda demekki değilmiş tekrardan geçmiş olsun

Umut aracı 1 hafta önce İstanbul'dan almıştım. Erya'da idi. Söylediğinde haklı olabilirsin. Daha önceki sahibini tanımıyorum. Dileklerin için de teşekkür ederim.

tekrar geçmiş olsun resimlerden gerçekten bir şey belli olmuyor şimdi bütün yazılanları okudum.ve ne kadar üzüldüğümü anlatamam..güzünden yaralanan arkadaşın gözü %30 görüyor demişsiniz bu da %70 görmüyor demektir..bu kalıcı mı geçici mi?? dilerim Rabbimden geçici olsun..burnu kırığı bir şekilde geçiyor bizzat biliyorum ama göz ALLAH muhafaza ...çok geçmiş olsun ..lütfen güncel şifa haberlerini bekliyoruz

cok gecmis olsun bu nasil oldu ? yunus emre abicim sendeki bu sanssizlik nedir ya ? 2 oldu bu

tekrar geçmiş olsun resimlerden gerçekten bir şey belli olmuyor şimdi bütün yazılanları okudum.ve ne kadar üzüldüğümü anlatamam..güzünden yaralanan arkadaşın gözü %30 görüyor demişsiniz bu da %70 görmüyor demektir..bu kalıcı mı geçici mi?? dilerim Rabbimden geçici olsun..burnu kırığı bir şekilde geçiyor bizzat biliyorum ama göz ALLAH muhafaza ...çok geçmiş olsun ..lütfen güncel şifa haberlerini bekliyoruz

Varol bey teşekkürler... Şu an için arkadaşımız %30 görüyor ama ilerleme olabilirmiş. Bu akşam ziyaret edip biraz daha detay alacağım. Gözünün bu haline sebep olan şey hava yastığıdır. Açılınca direkt olarak gözünün içine patlamış. Bu yüzden gözün saydam tabakasında çizikler var. Ben onu araçtan çıkardığımda sol gözü kan dolu idi. Direksiyonunuzun veya sizin pozisyonunuza göre hava yastığı büyük zararlar da verebiliyor. Allah bir daha kimseye göstermesin.

Nazara geldiniz sanırım trafikte güzel güzel süzülürken :/ Geçmiş olsun, iyi haberler duymak dileğiyle...

Geri
Üst Alt