Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf Mk5 GTI Dyno Sheet

masallah alp,tam dusundugum gıbı cıkmıs.bu arada erhan ın fotodakı gıbı su tamponları boyat yere bas dıye dıye dılımde tuy bıttı :)

Gerekli cevabı böyle vermek istiyorum.

2663793918_80fb95029c_b.jpg

evet tamponaltları da 30th year olabilir :)

çevremde gidip 3.20D ye gidipte m3 replikası takıp şehir içinde 50-60 km hızlarda en ufak saçma sapan çukurlar jantıkırılıp kaza yapan arkadaşlarım olduğu için bu yorum yapıyorum ne derswin belkide onların jantı kola tenekesinden yapılmıştır ayberk

500hp'lik EVO'ya replika jantla binip sorun yaşamayan insanlarda var.
Bu bi ölçü değil. Her jant belirli standarda göre üretiliyo sonuçta. O standarda sahip her jant aynıdır. Markası modeli cinsi ne olursa olsun.

500hp'lik EVO'ya replika jantla binip sorun yaşamayan insanlarda var.
Bu bi ölçü değil. Her jant belirli standarda göre üretiliyo sonuçta. O standarda sahip her jant aynıdır. Markası modeli cinsi ne olursa olsun.
ben asla tercih etmem çevremdeki örneklerinde bunda büyük bi etkisi var gidip te 800-900 lira para verip ya acaba bişi olurumu kırılırmı diye düşünmek yerine üstüne 500 lira daha koyar 2.el alır bütün çukurdan takır tukur geçer kırmak yerine eğerim jantımı en azından tekrar yenisini almak yerni düzeltmekle kurtarabilirim:eek:key:

Valla İstanbul'da bi Cupra TDI'ın jantı da çatlamış. Demek orjinalde de olabiliyo böyle şeyler.

Geri
Üst Alt