Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GTI vs Type-R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahsı gecen lıste 10.000 lıranın cok ustunde.Kımse kendını kandırmasın 10000 tl ye sıfır malzemelerle ne dunya sonu vtec yapılır ne de 1.8 t.Bseyler yapılır elbet ama ne sorunsuz olur ne de 600bg ler alınamaz

arkadaş cevabını akmıştır heralde :) ben başka yorum eklemiyorum
Sizin araçtaki motor kodunuzdan haberiniz yok galiba?
Ki AGU olsa bile 10.000TL'ye o parçaları toparlayamazsınız, taksanızda o beygirleri alamazsınız.
Sorum hala geçerli size. Parça listesi ve fiyatlarını alabilir miyim?

yeter arkadaslar b.ku cıktı artık ya kac kısı bu ve bunun gıbı konular yuzunden sıteye yazmıyor haberınız varmı?? yorumların vıdeodakı araclar uzerınde olması gerekıyor alp 3oootl ıle 4 katı para harcanmıs kendı klasmanındakı kendı dışıne gore rakıbını gectı buda gtı nın kendı klasmanındakı rakıbını EZDİĞİ anlamında gelır tebrıkler dıyıp kabul etmek lazım adam delıl olarakta vıdeoyu koymus tebrıkler alp...

typermıdır nedır devır cevırıp delı gıbı benzın tuketen teneke nasıl alman turbolara rakıp olabılırkı...

Harbiden yeter kalp kırmamak lazım evet ama gerçekten konu nerelere geldi bırakın 1.8T yi bırakın gtı ı bırakın typeR ı adam ezmiş resmen hala olay üstüne binbir laf dönüyo konu GTI danda TypeR danda çıktı artık tartışma kötü gidecek bu belli lütfen bu konuda daha fazla ısrarcı olmayalım eminim adminlerimiz konu kilitlemekten hoşlanmıyacaktır....

Vay vay vay Gençlik yine iş başında bizim haberimiz yok :D

Sizin araçtaki motor kodunuzdan haberiniz yok galiba?
Ki AGU olsa bile 10.000TL'ye o parçaları toparlayamazsınız, taksanızda o beygirleri alamazsınız.
Sorum hala geçerli size. Parça listesi ve fiyatlarını alabilir miyim?

dostum ne yapmaya çalışıyosun anlamadım olay 600 hp güç almak değilmi üste yazan mazemelerle o gücü sorunsuz alırsın sadece 600 hp alınacaksa 10000 tl buna yeter yok bin tl fazla olmuş eksik olmuş ne önemi var typer a 10000 tl ye anca turboyu koyarsın önemli olan o :) senle tartışma boşuma örnek istemiştin tuğrulun araca 10000 tl yetmişti 600 ü aldı adam 34cpr67sonradan motora ne olduğu önemli değil 600 hp aldımı aldı bizim istediğimiz bu değilmi :) bana typerı kimse savunmasın cupra çıktı typer öldü olay bu bunu kabullen artık ;) alta yazan parçalar yukarıda fazla yazılmış bunlar lazım değil ekstraya giriyor ;) bizim gönlümüz zengin fazladan yazmışız ahmet bonkör davranmış :)

HKS Yeni Tip Turbo Timer
AEM Wideband UEGO Controller
AEM Yağ & Su Sıcaklığı
Greddy Profec B Spec II Boost Controller
HKS RS Turbo Basınç Saati
Digital EGT
HKS Circle Earth System
102mm Intake & 102mm AEM DRYFLOW Filtre
SPEC Stage 3+ Debriyaj
SPEC Stage 3+ Volan
Vogtland Racing Performance Coilover
VF-Engineering Motor Kulakları

ahmet bunlar gereksiz maksat 600 hp almak bunları çıksak kaç tl kalıyor geriye :) senin yazdığın mazemelerin içinden çıkardım

Tugrula sor bakalım 10bın e mı yaptı o malzemelerı osman abi:) Boost controller olmadan heralde gt35 takıp n75 kullancaksın,yada Wb olmadan arabanın Af sını gormeden yazılım mı yapcaksın,yada motor kulakları olmadan 600hp lık motoru arabadan sokup dynoya mı baglıcaksın,hepsını gectım debrıyaj olmadan krankta 600hp alıp sevıncekmıyız? 10.000 lıraya ne 1.8 t 600hp olur ne de TypeR.

Bu konu daha fazla bu baslık altında uzamasın ozellıkle tartısılcaksa 1.8 t typeR konusu baska baslık acılsın beyler

Can; ayberk tekerde veya yolda flan demiyor ki, ayrıca kimin yaptığı da konuşulmamış... 1 hafta önce aynı arabayı 600hp e çıkartan bi adam belki daha düşük masrafla benzer araba yapıp yakın değerler alabilir... EGT flan da gerekmez sonuçta uzun uzun gazlama arabası olarak düşünme :D

Hodri meydan , Ben 7-8bin TL ye de yaparım puhaha

:D puhaha
kitle baskanim konuyupuhaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt