Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GT vs VTC Type-R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GT stock değilki ustte yazıyor.

---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:44 ----------

2 side stock değil orda ve mesajımda yazıyor...

pardon typer ı gormemıstım .. ama dedıgım gıbı hanı buyuk guc farkı var 20 hp buyukturde

Bu ankaradaki GT değil mi? Çok iyi yürüyor bu alet.

Senin ibiza nasıl gidicek acaba merak ediyorum? Yapıcakmısın bişeyler?

Bu ankaradaki GT değil mi? Çok iyi yürüyor bu alet.

Senin ibiza nasıl gidicek acaba merak ediyorum? Yapıcakmısın bişeyler?

Zannetmiyorum bisey yapmaya gerek yok belki bi komple supersprint veya chip yaparım oda %10... Ama corsa opc yi yediğine gore segmentinde en hızlı gideni gibi geliyo bana tabi denemeden bilemeyiz tam olarak...

---------- Post added at 09:19 ---------- Previous post was at 09:18 ----------

1.4>2.0 felsefesi vtec dinlemez! :D:D

Aynen:) Turbonun gücü adına...

Ankaradakı bu GT cıdden cok ıyı gıdıyor,tech de ılk vıdeoları cıktıgında cok sasırmıstım.Yalnız herkesın gozden kacırdıgı b olay var,eger yanlısım yoksa ustundekı jantlar 16 sac olması lazım,ayrıca koltukları flan sokuk mu onu ztn bılmıyoruz.Bunun dısında ankaranın havası ıle ıstanbulun havasını karıstırmayın.Atmosferık arabalarda atmosfer basıncı ıle yururler ve atmosfer basıncı dustukce guc egrısıde turbo arabaya gore dusucektır,ıstanbulda 1086 mılıbar olculen basınc ankarada 900 kusurlere dusmektedır.Dıcegım o kı GT cok guzel yurumekte ama denız sevıyesındekı sehırler ıcın b kıstas olamaz:)

golf gt typ r a gıder yapıyor:)....
2. vıdeo dada 2 type r la yuruyor bırını gecıp bırıne gecılıyor gıdıpte daha fazla yuklenmıs type r vıdeosu koyup olayı karıstırmaya gerek yok sonuc ortada...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt