Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 6 GTI satilikmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün akşam bi arkadaş diyodu banada satılık gtı var 105 lira istiyo diye..dediği bu ilandaki olsa gerek...hakkaten çok para ya,tamam gtı iyi olabilir ama o arabaya bu kadar para vermek çok mantıksız ve saçma bence...

Satılır arkadaşlar hiç merak etmeyin. Eğer bomboş bir arabaya 40 milyar veriyorsak (bunların içinde ben de varım) hiç merak etmeyelim bu da satılır. 100 de veren çıkar 200 de.

Scw'ye özel ufak bi pazarlık payı vardır :D:D:p:p

çok gereksiz bi araba Golf6 GTI bence..

Niye gereksiz lan makul fiyata satılsa? Gayet de cix şehir içi spor arabası olmuş bence GTI6. Al çık caddeye park et kenera dursun orda :D İç mekan koltuklar filan çok iyi. Arka tasarımı köt ama o bir gerçek. Motoru ve yürürü zaten çok iyi. Daha ne olsun.

Fakat 120.000TL verenin de aklından şüphe etmek lazım tabi.

edit: 200hp üstü bir araba alcak olsam tabi şu an aynı para olsalar golf6 GTI alırdım ama 1-2 sene önce her türlü Cupra alırdım. Şimci cupra veya cupra görünümlü Leon sayısı çok arttıgı için tercih etmezdim Cupra'yı. TypeR da bir diğer favorim bu segmentte.

yavru Golf VI bana sanki VW'den birileri "ya neyse bunu makyaj değil de Golf 6 diyelim satalım.." demiş gibi geliyo..makyajın 6'da patlamış hali.. :D :D

---------- Post added at 19:01 ---------- Previous post was at 19:00 ----------

bu arada TSI yazmışın utan kendinden.. :D :D :D

Yıgıt baga alalım bunu omrumun sonuna dek calıscam oderım herhalde=):p

aaa tup olcak abı tupsuz olmaz olmadı sadece haftasonları gazlamak ıcın kullanırım olmadı=)=)=)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt