Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 1.4 tsi 125 dsg

Almayı düşünüyorum araç 2015 11000km de highline 2016 çıkışlı acaba dsg de sorun yaşanıyor mu hala kötü bir izlenimi hala sürüyor ama kimisi 2014 sonu yenilendi diyor?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yenilensede yarıotomatik kurukavrama bir sistem. İsındımi sorun çıkarabilir herşeyde çıkarabilir. Ama cikarmayabilirde :) tercih güzel. Golf güzel arabadır. Tam otomatik arabası olan markadan almayacaksan yapacak bisey yok üstad.

SCW uygulaması. Sakarya-Trabzon

Almayı düşünüyorum araç 2015 11000km de highline 2016 çıkışlı acaba dsg de sorun yaşanıyor mu hala kötü bir izlenimi hala sürüyor ama kimisi 2014 sonu yenilendi diyor?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yenilensede yarıotomatik kurukavrama bir sistem. İsındımi sorun çıkarabilir herşeyde çıkarabilir. Ama cikarmayabilirde :) tercih güzel. Golf güzel arabadır. Tam otomatik arabası olan markadan almayacaksan yapacak bisey yok üstad.

Tam otomatik astra bakıyorum onda yavaş atıyor vitesi hocam böyle bir ara gaz veriyorgibi vites atıyor o zaman manuel golf highline 1.4 tsi mı yönelsem ikinci el de durumu nasıl olur

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tam otomatik astra bakıyorum onda yavaş atıyor vitesi hocam böyle bir ara gaz veriyorgibi vites atıyor o zaman manuel golf highline 1.4 tsi mı yönelsem ikinci el de durumu nasıl olur

Tam otomatik baya iyileştiriliyor ama tabi yari otomatik çift kavrama arası gecis yaptıgi için hala çok hızlı. Tam otomatikte bmw baya iyi şuan.
Golfte ikinci el iyi olur. Sınıfında karşılaştırılan bir araç. Garantisini uzat veya Serviste bakıminı yaptir sürekli, iyiniyet garantisi devam etsin. Dsg arıza verirse yine yapıyolar iyiniyet kapsamında.

Manuel 1.4 tsi cam tavan ve bir sürü özellikli olanını seçtim hocam dsg yerine doldurdum aracı

Hayırlı olsun ama otomatik ayrı bişey ama pişman olursun :(

İnşallah olmayız goncam

Geri
Üst Alt