Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gökhan33-Askerlik....

en kısa sürede biter kurtulursun artık abi inş.. :)

en kısa surede bıtermı bılmıyorum ama tel orgulerın arkası hakketten sıkıntı:))))

Evet dostlar gelelım ıkıncı mujdelı haberımızı dun aksam ustu komutanımdan gelen bır haberle askerlık gorev yerımın değiştiğini öğrendim......yeni görev yerım dikkatlı okuyun.....
.......K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 4'ÜNCÜ MÜHT.DP.K.LIĞI 48'NCİ MÜHT.BL.K.LIĞI YENİCE/MERSİN........................:eek:key:

Evet dostlar gelelım ıkıncı mujdelı haberımızı dun aksam ustu komutanımdan gelen bır haberle askerlık gorev yerımın değiştiğini öğrendim......yeni görev yerım dikkatlı okuyun.....
.......K.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 4'ÜNCÜ MÜHT.DP.K.LIĞI 48'NCİ MÜHT.BL.K.LIĞI YENİCE/MERSİN........................:eek:key:

neredeydin?

hadı hayırlı olsun
hayırlısıyla bıtırırsın ınsallah

Dostlar askerliğim süresince sizlerle uzun süre birlikte olamıyorum carsı ızsnı falan sıkıntılı oluyo.....ama 160 gün sonra benı engellıyecek bı askerlıgım kalmıycak sizleri ve sivil hayatımı çok özledim.....İhtiyar landçı Gökhan Sönmez:)

Dostlar askerliğim süresince sizlerle uzun süre birlikte olamıyorum carsı ızsnı falan sıkıntılı oluyo.....ama 160 gün sonra benı engellıyecek bı askerlıgım kalmıycak sizleri ve sivil hayatımı çok özledim.....İhtiyar landçı Gökhan Sönmez:)

hmm land keyifli araçtır hele bide arazideysen benim askerlik hayatım land la geçti çok keyif aldım özellikle arazide...

Geri
Üst Alt