Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

güpe gündüz talan

Saçmalama Ömer, o zaman herkez kendi silahıyla kendi malını korusun. Buna anarşi denir...
Ne abi yalan mı ? İzmir'de polisler kral,padişah herşeyi yapıyorlar en ufak bişeyde bizim sesimiz çıkmaya kalktığında hadi yürü karakola savcılık cart curt uğraş dur.Doğuda adam polis panzerine baltayla dalıyor polislere taş atıyor sesleri çıkmıyor nasıl iştir bu ? Yani adam çıkarsa silahı tarasa polisleri ellerindeki kalkanla halen daha kendini korumaya çalışacaklar.Orda vur 3-4 kişiyi kimse bir daha polise taş atabiliyor mu görelim ?

vur? şakamı yapıyosun sen :) o kadar yetkisi olsa polisin sence beklermiydi? vuramadığı için tırsıyorda gitmiyor. sonuçta karşısındaki adam sınırlı değil. ama polis bu tarz olaylarda kendini sınırlı hissediyor..

Ama bu kadar vurdumduymazlık ta şaka gibi hakikaten. Bi git bak yahu..

Yılda bir 10000 polis alımı adı altında çok büyük çoğunluğu niteliksiz ve polislik yapamayacak olanlar polis olursa sonuç bu olur.

işçi veya memur gösteri olsa neler çıkardı ortaya da malesef durum bu...

işçi ve memur polise zarar veremez de ondan :) işte dediğim nokta bu. karşısında gözü dönmüş manyak psikopat bir gurup var. Haliyle kimse de kalk gidelim diyemiyor :)

işçi ve memur polise zarar veremez de ondan :) işte dediğim nokta bu. karşısında gözü dönmüş manyak psikopat bir gurup var. Haliyle kimse de kalk gidelim diyemiyor :)

Hala aynı yerde takılı kalıyoruz arkadaşlar. Tr de devletten polisten askerden güçlü kimse yok. istediği kadar piskopat olsunlar. Ben ultra milliyetçi flnde değilim yanlış anlaşılmasın. bu oalylar değişik olaylar arkadan yönetilen olaylar!

20-25 yılda pkkyı yok etmek için harcanan para inanılmaz bi rakam geçenlerde öğrenmiştim..ve bence yeteri kadar para cephane vs. için harcanırsa 2-3 yıla kökleri kurur..bi yara alıyolar ardından toplancak vs. vakitleri hep oluyo çünkü..

@glenfiddich

Dediğin teoride doğru. Ama diyelim hatakaza kendine engel olamadı vurdu birini. Başına neler gelebileceğini tahmin edemezsin. Öyle uzaktan bakınca kolay görünüyor ama hiiç te kolay değil. Sen bir sivil olarak vursan az başın ağrır ama o polis olarak vurursa neler olur neler..

Bu arada ben polis çocuğuyum :)

Emre telefonla aradığınızda sahteden bir iki el ateş de edin duysunlar da ciddiye alırlar belki o zaman. Aslında oraya direk özel harekatı yığmalı :)

@glenfiddich

Dediğin teoride doğru. Ama diyelim hatakaza kendine engel olamadı vurdu birini. Başına neler gelebileceğini tahmin edemezsin. Öyle uzaktan bakınca kolay görünüyor ama hiiç te kolay değil. Sen bir sivil olarak vursan az başın ağrır ama o polis olarak vurursa neler olur neler..

Bu arada ben polis çocuğuyum :)

onların istedikleride bu zaten polisin bir maşayı öldürmesi

Kesinlikle

Siyasetin yerinin forum olmadığını düşündüğümden susuyorum :)

Emre cep telefonudur kameradır bir şekilde görüntü alın olayla ilgili.

gökhanın dediği gibi polis çıkartıp vursn diye bekliyorlar. bizimkiler herşeyi kameraya alıyormuş şuan.

daha öncede oldu böyle bir olay. urfa birecikte. ama orası asker bölgesiydi. ankara genelkurmaya haber gittikten hemen sonra jandarma devre dışı kalıp komandolar gelmişti bölgeye arkasından bir kaç saatte buldular çalınanları.

devlet isterse çok rahat çözer işi de işte.......

Geri
Üst Alt