Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

güpe gündüz talan

mayham85

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1 saat kadar önce adana yavuzlardaki eski şantiyemizden haber geldi. 250 300 kişilik şehir eşkiyası pkk yardakçısı tiplerden oluşan bir grup şantiyeyi talan etmeye başlamış. polis hiç bir şekilde müdahale etmiyor yada etmemk için elinden geleni yapıyor. adamlar yüzsüzlüğü o dereeye getirmişki hiap vinçlerle şantiyedeki ağır malzemeleri bile kamyonlara yükleeyip götürmeye başlamış. gazeteciler bile sallamıyor. olay halen bu saatlerde 'durmak yok devam' sloganıyla gidiyor.
ülkeyi bu hale getiren o polis komiserlerini o memurları oraya atayan o k...klere gıkını çıkarmayan hainlerin taa. ........................................

yeter artık. ben böyle açılımın böyle hainlerin bıktım be köpekler güpegündüz binlerce liralık malımı çalacak devlet yok insan hakları yok açılım diyecek gıkını çıkarmayacak :mad::mad::mad::mad::mad:

Allah belalarını versin ya.. :mad:
kimse müdahale edemiyo şaka mı bu. ??

yiğt polis umursamamış. 3 5 kişi gelmiş arkadaşlar dağılın demiş gitmiş polis gidince aynen devam etmiş k...ler. karakoldaki komiserde elimde yazılı emir yok bilmem ne demiş. ben açıkça o bölgedeki polisin bu itlerle anlaştığını düşünüyuorum şuan.

geçmiş olsun Emre Mersin ve Adana'nın dışındaki pkk yandaşlarının mesken tuttuğu yerler var oraları sende bilirsin yavuzlar başta gelen bi yer bana kalırsa poliste korkusundan dolayı mudahele edemıyodur cunku bole olaya semt karakollarından zıyade çevik kuvvetın gelmesı gerekıyo.ordakı polısler korkusundan mudahele edemıyolardır

pkk yandaşlarının hepsini tarasam en fazla müebbet yerim dimi idam yok artık nasılsa..
ki TR'nin büyük çoğunluğu buna bayaa bi sevinir..

geçmiş olsun Emre Mersin ve Adana'nın dışındaki pkk yandaşlarının mesken tuttuğu yerler var oraları sende bilirsin yavuzlar başta gelen bi yer bana kalırsa poliste korkusundan dolayı mudahele edemıyodur cunku bole olaya semt karakollarından zıyade çevik kuvvetın gelmesı gerekıyo.ordakı polısler korkusundan mudahele edemıyolardır

4 yıldır yavuzların içerisinde o şantiye gökhancım ayrıca ben adanalıyım o bölgeleride iyi bilirim. dediğin gibi bu itlerin ini haline gelmiş yerler. ama bu tler bugüne kadar telin kenarına yanaşmaktan bile korkarken ne oluyorda birden yüzlerce kişi birikip buna cesaret ediyorlar :confused::confused::mad:

Arkadaşlar 1 saat kadar önce adana yavuzlardaki eski şantiyemizden haber geldi. 250 300 kişilik şehir eşkiyası pkk yardakçısı tiplerden oluşan bir grup şantiyeyi talan etmeye başlamış. polis hiç bir şekilde müdahale etmiyor yada etmemk için elinden geleni yapıyor. adamlar yüzsüzlüğü o dereeye getirmişki hiap vinçlerle şantiyedeki ağır malzemeleri bile kamyonlara yükleeyip götürmeye başlamış. gazeteciler bile sallamıyor. olay halen bu saatlerde 'durmak yok devam' sloganıyla gidiyor.
ülkeyi bu hale getiren o polis komiserlerini o memurları oraya atayan o k...klere gıkını çıkarmayan hainlerin taa. ........................................

yeter artık. ben böyle açılımın böyle hainlerin bıktım be köpekler güpegündüz binlerce liralık malımı çalacak devlet yok insan hakları yok açılım diyecek gıkını çıkarmayacak :mad::mad::mad::mad::mad:

Abi çk acı bi durum ya.:S:S bu nedir arkadaş kacıncı yy Tr sinde yaşıyoruz? :mad:

Emrecim çok geçmiş olsun. Aklınıza en kötü sözleri getirin onlar talancılara gitsin. Polislere gelincede ben onların üstü vs. olsam direk ihraç. Görevleri namuslu vatandaşı korumak...

Geri
Üst Alt