Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full PS3 Slim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
onur abi bende alıcam ama senin fiyat pahalı geldi sıfırını getirtme şansın varmı banada amerikadan?:)

salih senin evde varya zaten artık moda oldu her yeni evlenen evine mutlaka oynasada oynamasa ps3 alıyor :)

walla ben ilk 60 gb cıktıgında aldım 1425 tl ye sony bayisinden 3. yılı ve tıkır tıkır calısıo gecen arkadasa aldık slim bi tanıdık vasıtasıyla sony bayiiden adam depo fiyatından werdi 770 tl pal slim 2 sene garanti yanındada killzone 2 hediye 770 tl 8 taksit

Erenköy'de 599 Lira'ya PS3 satılıyomuş bilen alan var mı ordan. ??

2 gun once arkadas fulya medya markt ın acılısnda 500 tl ye aldı tabi sabah 4 de sıraya girdi izdihamın içinden almıs ezilmemiş... 800 un asssında garantili olcanı sanmıorum

599 lira imkansız gibi geliyor bana ama bazı büyük tekno marketlerin yaptığı kampanya olabilir ama ondada arkadaşın dediği gibi sabahın köründe sıraya girmek gerek dediğim gibi yanında

şarj kiti
ekstra dualshock kol
hdmı kablo
pes 2010
pes 2009
call of juarez

bu şekilde karşılaştırma yaparsanız sevinirim...

Ethem Efendi'de tren köprüsüne gelmeden hemen sağda kalıyo..
caddeye doğru inerken elbet..tabela da var zaten adam yazmış..
yanlış hatırlamıyosam orası PS2'yi de zamanında güze fiyatlara satmıştı..

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

599 lira imkansız gibi geliyor bana ama bazı büyük tekno marketlerin yaptığı kampanya olabilir ama ondada arkadaşın dediği gibi sabahın köründe sıraya girmek gerek dediğim gibi yanında

şarj kiti
ekstra dualshock kol
hdmı kablo
pes 2010
pes 2009
call of juarez

bu şekilde karşılaştırma yaparsanız sevinirim...

fiyat gayet uygun zaten düşünen varsa..
imkanım olsa alırdım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt