Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link

İyi akşamlar arkadaşlar
Leon 1.0 ecotsi araç aldım 1 hafta önce advance paket.full link özelliği için servis 900 tl gibi bir ücret istedi.8 inç lik bi ekran olduğu için açtırmakda istiyorum navigasyon için felan ama daha ucuza açan biyer felan var mıdır başka bi yolu var mıdır

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Öncelikle aracın hayılırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullanman dileğiyle. İstanbulda ender elektronik yapıyo bu işi diye biliyorum ama fiyat bilgim yok istersen onlara ulaşıp bi sor bizimlede paylaşırsan güzel olur.

Malesef servisten başka çare yok.. ender vs açamıyor henuz. Crack yok diye biliyorum ellerinde.

Navigasyon dediğiniz telefonun ekranından olacak yine.. yani cihazın kendi navigasyonu yok. Bilginiz olsun.

İyi akşamlar arkadaşlar
Leon 1.0 ecotsi araç aldım 1 hafta önce advance paket.full link özelliği için servis 900 tl gibi bir ücret istedi.8 inç lik bi ekran olduğu için açtırmakda istiyorum navigasyon için felan ama daha ucuza açan biyer felan var mıdır başka bi yolu var mıdır

Hayırlısı olsun. Trakyada mı yaşıyorsun kardeşim araç plakası çorlu sanki

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler naip etsin bende de aynı araç var yaklaşık bir ay önce açtırdım fiyat pahalı gibi ama değiyor gerçekten eğer mirrorlink özelliği bir telefonunuz varsa. Yoksa pek tavsiye etmem açıkçası servisten başka biryer açamıyor endet elektronik sadece leon için açabiliyormuş
[doublepost=1496481013,1496480928][/doublepost]
İyi akşamlar arkadaşlar

..

Kardeşim öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler naip etsin bende de aynı araç var yaklaşık bir ay önce açtırdım fiyat pahalı gibi ama değiyor gerçekten eğer mirrorlink özelliği bir telefonunuz varsa. Yoksa pek tavsiye etmem açıkçası servisten başka biryer açamıyor endet elektronik sadece leon için açabiliyormuş
[doublepost=1496481013,1496480928][/doublepost]..

Bendeki carplay açtırmamak mı mantıklu diyorsun kararsız kaldım

Geri
Üst Alt