Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full benzin istasyonu libadiye'de.....!

asıl bu konuda senin yorumuna ihtiyacımız var .çetin bu konuda en bilgili sensin bi payı en fazla ne kadar kar eder benzinden?
Yakıtı alırken peşin alsa satarken peşin satsa takla atsa yeni yasalardan sonra %10 civarı brüt kar olur. Veresiyesiysdi, masrafıydı, vadesiydi derken çok saçma rakamlar kazanılır. Özellikle adam gibi bir şehirde merkezde değilseniz.

Ucuz akaryakıt çok farklı bir durum yalnız. Orada dağıtıcıların karı vs devreye giriyor.

Evet arkadaşlar ucuz benzin satışı yapan full marka benzin istasyonu libadiye'de yakında hizmete açılacaktır...

Adres: libadiye'de eski bp'nin olduğu yerde libadiyeden çamlıcaya çıkarken shell'e gelmeden sağda çamlıcadan göztepe köprüsüne inerken solda kalıyor bizim eve yakın olması ayrıca 10 numara oldu bana:eek:

engin abi bende bundan sonra fullde fulllerim banada yakın:eek:key:

bayiden daha önceden yakıt aldın mı, nasıl güvenilir adamlar mı? bu petrol işleriyle uğraşan adamlar pek doğru insanlar değil ama neyse.

abi son 15 gundur full den alıyoruz butun araclara
kurumsal anlasma yaptık hıc bır sıkıntı yok :)

Yakıtı alırken peşin alsa satarken peşin satsa takla atsa yeni yasalardan sonra %10 civarı brüt kar olur. Veresiyesiysdi, masrafıydı, vadesiydi derken çok saçma rakamlar kazanılır. Özellikle adam gibi bir şehirde merkezde değilseniz.

Ucuz akaryakıt çok farklı bir durum yalnız. Orada dağıtıcıların karı vs devreye giriyor.

abi yanlıs bılmıyorsam full de bayilik sistemi yokmuş
şirket direkt olarak kendisi istasyon actıgı ıcın bayi karını burada kesiyolar boylece ucuz oluyor

Bugün ümraniye totalden benzin aldım 50 tl lik normalde yarının 1 altına kadar doldururdu bugün yarısına kadar doldurdu acaba ucuzladı mı benzin :S bakamadım kaça aldıpğımı

içinde vardır belkı
sıfırdayken mı aldın

her zaman ne zaman alıyosam o zaman aldım :D 25 km kalmışken aldım

yaa bugun ızmıte gıderken full gordum 3.60 ıdı benzın almadım guvenıp :)

Geri
Üst Alt