Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full benzin istasyonu libadiye'de.....!

Taksicilerde problem olabilir, devirdaim çok fazla.. ama bizim gibi Full istasyonu bulunca alabilecekler için sorun olmaz herhalde... normal yakıtla karışmasında fayda var.. neme lazım :)

Bu libadiyedeki istasyonu bende gördüm 95 oktan 3.68 tl idi benim ofise çok yakın her gün önünden geçiyorum.Bugünde benzin ışığım yanar büyük ihtimalle alsam mı acaba ben şimdi tereddüt ettim :(

kasımpasadan taksıme cıkan yolda acıldı ful depoda 25 tl kar etmıs oluyorsun dıger ıstasyonlara gore ayrıca aracımda bı sıkıntıda yasamadım sonra fırmayı arastırdım ole dandık bı fırmada degıl...

bende oradan aldım peugeotuma, gayet düzgün güzel bir yer ve cidden fiyatta fark ediyor.. benzin daha ilk depodayım ama çok da tereddütüm yok kötü olucağı konusunda..

ben kayışdağından aldım 1 depo ve hiçbir sorun yaşamadım

Aybars ben alan taksicilerle görüştüm kendim kullanmadım ama söyledikleri pek iyi şeyler değildi o yüzden buraya yazma ihtiyacı hisettim bilgi olsun diye sonuçta adamlar günde 200km fazla yol yapıyolar bakalım daha ne yorumlar gelecek bide istasyonun yeniliği ile de alakalı istasyon eskiyse risk daha yüksek yeni ise daha az....

arkadaşlar ben yaklaşık 2 depo kullandım fulldan, size önerim sakın kullanmayın araba rolantide aptallaşıyor korktum ve bidaha almadım

bu ındırımden cok faydalanan adam var techturkey de ve sıkayetı olanı duymadım olsaydıda daha 2.gununde yazarlardı.Adamların acılıslar dısında normalde de benzını ucuz verdıklerını duymustum.Taktıklerı ıse dıger ıstasyonlar atıyorum %18 kar ederken bu adamlar %10 kar etmeyı secıyorlarmıs

%18 kim için söylüyorsun bilmiyorum ama öyle kar eden bir bayi görmedim ben.

full e istasyonunu devreden bir arkadaşım var shelli bıraktılar onlara ve ciddi anlamda güzel şekilde paralar aklanıyor tek olay budur :)

Bu libadiyedeki istasyonu bende gördüm 95 oktan 3.68 tl idi benim ofise çok yakın her gün önünden geçiyorum.Bugünde benzin ışığım yanar büyük ihtimalle alsam mı acaba ben şimdi tereddüt ettim :(

Zaten bugün istesenizde alamazsınız:) çünkü daha benzin satışına başlamadı önümüzdeki günler başlarlar büyük bir ihtimalle...

Geri
Üst Alt