Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Front assist

Hocam bende 2 defa girdi gerçektende kurtarıyor merak etme. 1. Tekirdağ merkezde bir apaçi makas atıp önümde sert fren yaptı ben fren yapana kadar tıkır tıkır durdurdu aracı. 2. Şilede olmuştu yol çalışması vardı benim önümdede kamyon vardı görmedim çalışmayı kamyonda birden sert fren yaptı orda durdurdu. Çarpışma simgesi çıkıyorsa sıkıntı yok ama istersen ayarlardan front asistin ayarını erkene çek daha çok çalışır muhtemelen.

Erkende zaten allah çalıştıracak duruma düşürmesin kazasiz belasiz sürüşler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu gün ilk defa çalıştı su içeyim derken öndeki araç fren yapmış şehir içinde 80 km hızla gidiyordum son anda uyarı verip fren yaptı aniden dirrksiyonu kırdım arabanın arkası sağa sola sallandı son anda kurtardım elim ayağım esiyordu korkudan allah kimseyi bu duruma düşürmesin yumuşak süspansiyon olsaydı eminim çokdan çarpmıştım bile hala şokundayım şuan.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu gün ilk defa çalıştı su içeyim derken öndeki araç fren yapmış şehir içinde 80 km hızla gidiyordum son anda uyarı verip fren yaptı aniden dirrksiyonu kırdım arabanın arkası sağa sola sallandı son anda kurtardım elim ayağım esiyordu korkudan allah kimseyi bu duruma düşürmesin yumuşak süspansiyon olsaydı eminim çokdan çarpmıştım bile hala şokundayım şuan.

Çok geçmiş olsun. Bu tür teknolijiler hayat kurtarıyor. Sadece şu özellik için bile tercih sebebi olabilir bu araç.

Allah korumuş. Allah kaza bela vermesin.

1 kez devreye girdi 1 ay kadar önce. önümdeki araç aniden sağa geçti. onun önündeki araç çok yavaş gidiyordu. sistem sesli uyarı sonrası sağlam fren yaptı. benden hemen hemen yarım saniye önce bastı. çalıştığından emin olun.

Geri
Üst Alt