Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Front assist

Üstteki videoda uzun yoldan gelmiştim hız sabitleyip onu sıfırlamayı unutmuşum ondan öyle gözüküyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet hocam bence öyle düşündüm benim aracımda acc mevcut değil.Birde kullanım kılavuzunda 4km-210km hızları arasında front asistin çalıştığını söylüyor ama benim aracımda kamera yok 10 km hızla gidersem sistem aktif olurmu?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Front assist varsa ve hata vermiyorsa sistem sürekli aktif. Fren yapacak diye bekllemeyin. O kendi birçok hesaplama ve veriyi okuyup sorun gördüğü zaman uyarı ve fren işlevini yerine getiriyor. Bende ilk zamanlar neden devreye girmiyor diyordum. Ama devreye girince bir daha girmez inşallah dedim. Önceki araca yaklaşma hızınız, direksiyona müdahaleniz, gaz/ fren tepkimeniz vb bir çok etken var devreye girmesinde.
Acc için ise sensörler uyumluysa sadece kol değişimi ve kodlama yeterli oluyoyor.

Front assist varsa ve hata vermiyorsa sistem sürekli aktif. Fren yapacak diye bekllemeyin. O kendi birçok hesaplama ve veriyi okuyup sorun gördüğü zaman uyarı ve fren işlevini yerine getiriyor. Bende ilk zamanlar neden devreye girmiyor diyordum. Ama devreye girince bir daha girmez inşallah dedim. Önceki araca yaklaşma hızınız, direksiyona müdahaleniz, gaz/ fren tepkimeniz vb bir çok etken var devreye girmesinde.
Acc için ise sensörler uyumluysa sadece kol değişimi ve kodlama yeterli oluyoyor.

Anladım hocam atecalarda sadece kodlamayla açılıyor acc aklımdan geçiyor yaptırmak kısa sürede yaptıracağım inşallah,teşeklürler

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt