Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR için Spoiler -ACİL-

AykutKocaak

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba önümüzdeki haftaya halletmek üzere spoiler arıyorum. İstanbulda önereceğiniz bir yer var mıdır ya da kargoyla tedarik edebilcek bir yer ? Varsa forumda birisi yabancıya gitmesin para :)

yedikulede atölye semih var yakınsan tavsiye ederim çok iyi işler yapıyor arkadaşlar spoiler,ön lip,aynalara siyah kaplama ve camlara rüzgarlık yaptırdım gayet memnunum

Arkadaşlar merhaba önümüzdeki haftaya halletmek üzere spoiler arıyorum. İstanbulda önereceğiniz bir yer var mıdır ya da kargoyla tedarik edebilcek bir yer ? Varsa forumda birisi yabancıya gitmesin para :)
RS Tuning sponsorumuz. Uğra yanına çayını iç.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rs tuningde spoiler ve arka difuzor fiyatlari nedir bilen varmi ? Bana 2 adet difuzor lazim internette 79 tl ye bile var parlak siyah plastik urunmus alsammi bilemedim

@BJ863 spoiler 180₺ difüzör 120₺ fiyatlar en son böyleydi.
[doublepost=1486559761,1486559624][/doublepost]@LKTN az bi boşluk kalıyor 2 kenardada ama tüm kalıplar bu şekilde galiba başka tuningcilerde taktıran arkadaşlarımınkilerde aynı sekilde.

@BJ863 spoiler 180₺ difüzör 120₺ fiyatlar en son böyleydi.
[doublepost=1486559761,1486559624][/doublepost]@LKTN az bi boşluk kalıyor 2 kenardada ama tüm kalıplar bu şekilde galiba başka tuningcilerde taktıran arkadaşlarımınkilerde aynı sekilde.

8184af8df94aea5b481d44aa50b99ab8.jpg

Bu spoilerden alıcam kısmetse bir türlü parayı aktaramadım ama. Bu arkadaş özel kalıp yapıyor. Birebir oturuyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt