Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr dsg hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben de anlamadım zaten ne alaka SMG diye..

o direksiyondan vites kumandalı araçsa baktığınız, kim alırsa bir tur isterim ona göre. Yiğit Konya işine kendim için üzülmekle beraber senin adına sevindim.

o direksiyondan vites kumandalı araçsa baktığınız, kim alırsa bir tur isterim ona göre. Yiğit Konya işine kendim için üzülmekle beraber senin adına sevindim.

Gökhan'dan ses çıkmadı hala abi..nooldu bilmiyorum..
Erya Apo'ya da adam sattım demiş valla..

1.6 dan fazla yakmıcagını dusunuyorum dogu cuprası olan bıle daha dusuk yaktıgını söyluyordu.fr dsg alınır kardesım keşke yeşili sen alsaydın :(

1.6 dan fazla yakmıcagını dusunuyorum dogu cuprası olan bıle daha dusuk yaktıgını söyluyordu.fr dsg alınır kardesım keşke yeşili sen alsaydın :(

aynen yeşil yok pahasına 42500 e gitti ühüüüüüüü:(

aynen yeşil yok pahasına 42500 e gitti ühüüüüüüü:(

abı ben gecelerı yatmadan once dusunuyodum o arabayı plan yapıyodum sureklı nasıl alırım dıye =) ama satıldı gıttı çok çok düşük bi fiyata keşke siteden bırı alsaydı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt