Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Leonunuz var atın havanızı oh ne güzel arkadaş canım yeni leon almak istiyor ama tiguan da güzel hem de tiguan aldığım dan 10000 tl pirim yaptı arkadaş satıp yeni leon f r alsam ne manyak olur aslında hem de tiguanın borcu da biter???????????

:) Welcome modu ben yapabilirim size :)

ayrıca coming home'da normalde active değil, vcds ile 1 tik koyunca selektöre gerek kalmıyor. :)

Ama sende bu durum tuhaf olmuş abi, kutup başını sökme filan beyin şaşırmış demek ki :D
Eger o dedigini yapabilirsen bende seni rahatsiz edicem Murat kardes.:) Bahcesehire gelebilirim bigun

Bildiğiniz gibi bizim FR'larda yada 2012 Sonbahar dönemi araçlarda welcom mode, ve Sellektörsüz coming home çalışmıyor. du...

Artık Çalışıyor (coming home).. geçenlerde Aracın kutup başını Söktüm (-) olanı bu Audilerde olan Akü Plastik koruyucudan temin edip Aküye takmak için Sökmem gerekti, neyse daha evvel sellektör yapmadan çalışmayan coming home şu anda sellektörsüz çalışıyor.. Aküyü sökünce teyp filan şifre mifre istemedi.. Sadece yakıt ortalamalarım Silindi radyo kanallarım bile duruyor ama nasıl olduysa Coming home.. yani eve geldiniz kontağı kapattınız anahtarı çıkarttınız ve kapıyı açtığınız anda otomatik olarak çalışıyor sanırım bir yazılım vardı ve o resetlendi..

denemek isteyen olursa sonucunu yazarsa sevinirim..

Welcome mode içinse 2012 araçlar için yaptıran birini tanıyorum hemde Dizel araştırmalarım sürüyor yaptırırabilirsem burdan paylaşıcam yine..

hoş Sohbetler dilerim Cümleten..

2012 kasım sonunda satın aldığım aracımda bu dediğini denedim ama malesef coming home selektörsüz yine devreye girmiyor, dediğin gibi saat ve yakıt kayıtları uçtu ama teyp vb kayıtlar aynı şekilde kendini korudu..

2012 kasım sonunda satın aldığım aracımda bu dediğini denedim ama malesef coming home selektörsüz yine devreye girmiyor, dediğin gibi saat ve yakıt kayıtları uçtu ama teyp vb kayıtlar aynı şekilde kendini korudu..

Serviste welcome moduyla coming home u sormuştum. Fakat olmuyor zaten bize hepsi açık geliyor gibi bahaneler ürettiler belki de bahane değildir bilinmez. Ama bende konuyu takip ediyorum oluyorsa yaptıracam.

Serviste welcome moduyla coming home u sormuştum. Fakat olmuyor zaten bize hepsi açık geliyor gibi bahaneler ürettiler belki de bahane değildir bilinmez. Ama bende konuyu takip ediyorum oluyorsa yaptıracam.

Bana da servis coming home için bu araçlarda malesef bu kadar oluyor demişti yani manuel elle selektör yapılması gerektiğini iletmişti. Bende 2005 model golfümde standart olan bu özelliğin bu araçta elle yapılmasının saçmalık olduğunu söyleyince çay ikram etmişlerdi.

normal style da stagingden yapılıyor. sizde staging error veriyor :)

yaparım dediysem yaparım. Bugün bi roccoda denemişler açamamışlar yok demişler çocuğa. Ben açtım welcome modu :)

O zaman en yakın tarihte haber bekliyorum bu tarafa geçtiğinde..

Benim araçta sellektörsüz çalışıyor isterseniz videosunuda çeker koyarım..

daha evvel çalışmıyordu zira sonbahar dönemi üretim benim araç :eek:key:

Leonunuz var atın havanızı oh ne güzel arkadaş canım yeni leon almak istiyor ama tiguan da güzel hem de tiguan aldığım dan 10000 tl pirim yaptı arkadaş satıp yeni leon f r alsam ne manyak olur aslında hem de tiguanın borcu da biter???????????

Abi Senin Tiguanla ne işin var Al bi leon Eskilerden kim kaldı :eek:key:

Benim araçta sellektörsüz çalışıyor isterseniz videosunuda çeker koyarım..

daha evvel çalışmıyordu zira sonbahar dönemi üretim benim araç :eek:key:

bir anlık bir şans diyelim :) yoksa ikimizin de aracı aynı dönemde üretilmiş dediğin gibi bu arada FR'larda kadran Copa Plus gibi 260 mı?

Geri
Üst Alt