Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr çarpıp kaçma ve Fiyat belirleme

emreee86

Kayıtlı Üye
Benim de arabama çarpıp kaçmışlar sabah uyandığımda gördüm tam da sahibinden e ilan olarak koyacaktım sizce kaç yazmalıyım. 1.4 tsi act 150 start sport dsg fr. 2016

Ekli dosyalar

• IMG_9900.JPG
    IMG_9900.JPG
    129.7 KB · Görüntüleme: 54
Allahım bu insanlara vicdan ver. Çok geçmiş olsun.
Kimi vurur kaçar kimi için otoparklar parça dükkanı
Kamera falan yok galiba dimi

Geçmiş olsun bendede sizin aracın aynısından var büyük ekranlı 1400 km de 2016 , Allah sattırmasın ama gerek olsa 81 yazip 79 a bırakırdım o fiyatları eder dihe düşünüyorum

Allahım bu insanlara vicdan ver. Çok geçmiş olsun.
Kimi vurur kaçar kimi için otoparklar parça dükkanı
Kamera falan yok galiba dimi
Teşekkürler. Maalesef Yok kamera. Evet insanlarımız ne ara böyle vicdansız haysiyetsiz oldu bilmiyorum. Rabbim kimsenin başına vermesin.

Benim de arabama çarpıp kaçmışlar sabah uyandığımda gördüm tam da sahibinden e ilan olarak koyacaktım sizce kaç yazmalıyım. 1.4 tsi act 150 start sport dsg fr. 2016

Çok fazla bir zarar yok gibi görünüyor. Orjinalliğine dokunmadan bu şekilde verin ilana. Nazarlık olmuş.

Geri
Üst Alt