Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fourth Kind (4. Tür)

eldargin

Kayıtlı Üye
Katılım
31 Ocak 2010
Mesajlar
46
the-fourth-kind2.jpg


Arkadaşlar biraz evvel izlemeye başladım ama bu saatte korktum kapattım :)
Bu türü sevenler için ama gündüz vakti izlenmeli
Filmde dediğine göre daha önce yaşanmış bi olaydan derlenmiş ve filmin görüntüleri arasına yaşanmış bu olayın video çekimleri monte edilmiş
Filmin başında milla nın dediği gibi inanıp inanmamak size kalmış

Konusu:
Alaska'nın Nome bölgesinde 1960'lı yıllardan bu yana insanlar hiç bir iz bırakmadan kaybolmaktadır. Daha önce FBI ajanları bu bölgede araştırma yapmışsa da, insanalrın nasıl kaybolduğu gizemi çözülememiştir.

Psikayatrist Dr. Abigail Tyler, hastalarının birinde oldukça ilginç bir travma durumuna rastlar. Bu travmanın izini süren Abigail onun uzaylılar tarafından kaçırıldığına dair ikna edici ipuçlarına rastlar.

Başrolünde Milla Jovovich‘i gördüğümüz The Fourth Kind gerilim türünde bir yapım. Gerçek olaylara dayanan filmde son 40 yıl içerisinde sebebi açıklanamayan bir şekilde çok fazla sayıda insanın kaybolduğu bir Alaska kasabasına araştırma yapmaya giden Doktor Abigail Tyler‘ın (Jovovich) burada yaşadığı korkunç olaylar konu ediliyor. Kaybolan bu insanların uzaylılar tarafından kaçırılmış olabileceği ihtimalini değerlendiren Doktor Tyler daha önce hiç görmediği şeylere tanıklık ediyor.


Trailer:
http://www.break.com/movie-trailers/the-fourth-kind-trailer.html
 
Bu saatte gerek yok..Sabah ezanı okunsun bakarız:)
 
Tam benim sevdiğim tür teşekkürler paylaşım için
 
o değilde recep ivedik organizasyonu yapılması düşünülüyordu en son ?
 
piskopat bir fim yaa..3 kuluwallah 1 elham arkadaslar :D
 
Filmi akşam üstü ayarladım ve pc kendin kendine indirdi şimdi uygun alt yazsını bulursam yarın akşam seyredeceğim. Bu tarz filmler olursa haber edin arkadaşlar ve elbette savaş filmleri ben severim :) Gizem gerilim candır :)
 
mert abi aynaları izlemeni tavsiye ederim..dün gece izledim güzeldi..aynalara bakamaz oldum :D
 
Geri
Üst Alt