Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fotoğraf makinesi yardımı :)

Neyse artık tamamen kararımı verdim zaten. Gold'da KDV'si bizden kampanyası var foto makinalarında. Canon 450D modeli yok orda ama diğer istediğim model olan Nikon D5000 var. Hem video da çekiyo.

Bir diğer kampanya da Bonus karta peşin fiyatına 12 taksit imkanı vermsi. Bir de ek olarak 8gb sd card veriyolar :)

Hal böyle olunca NIKON D5000 almaya tam olarak karar vermiş bulunmaktayım. 18/55mm kit + Body + 8gb SD card 12taksitle 1500TL'ye alıcam inşallah.

Herkese tekrardan teşekkür ederim.

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

Engin Yalçınlarda fiyatlar enteresan bir şekilde uygun teknosa vatan darty gibi yerlere nazaran.

Neyse artık tamamen kararımı verdim zaten. Gold'da KDV'si bizden kampanyası var foto makinalarında. Canon 450D modeli yok orda ama diğer istediğim model olan Nikon D5000 var. Hem video da çekiyo.

Bir diğer kampanya da Bonus karta peşin fiyatına 12 taksit imkanı vermsi. Bir de ek olarak 8gb sd card veriyolar :)

Hal böyle olunca NIKON D5000 almaya tam olarak karar vermiş bulunmaktayım. 18/55mm kit + Body + 8gb SD card 12taksitle 1500TL'ye alıcam inşallah.

Herkese tekrardan teşekkür ederim.

---------- Post added at 19:47 ---------- Previous post was at 19:46 ----------

Engin Yalçınlarda fiyatlar enteresan bir şekilde uygun teknosa vatan darty gibi yerlere nazaran.

Hayırlı ugurlu olsun acep bende yenı makına mı alsam fıyat guzel geldı :confused: :D

Sağolasın Can :)

Senin makina neydi şu an kullandıgın?

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:04 ----------

Bu arada demin annemle konustum kartını verdi şu an makinayı almaya gidiyorum :D

Bi mutluluk var içimde valla :D

Hadin görüşürüz =)

Canon 400D kullanyorum melıh ama 3 sene flan oldu artık canım yenı bseyler cekıo :)

almışındır da şimdi sen o zaman..
güle güle kullan kardeşim.. :)

Sağolun arkadaşlar aldım valla :D

Levent bayisine gittim önce kalmamış ellerinde, kampanya da yarın bitiyo. Tabi tam şevkim kaçmıştı ki bilgisayardan stoklarda kalıp kalmadıgına baktık, sadece bursada ve altunizadede birer tane kalmış. Karda kışta altunizadeye geçtim karşıya ve aldım, nasip banaymış :D

Sağolun arkadaşlar aldım valla :D

Levent bayisine gittim önce kalmamış ellerinde, kampanya da yarın bitiyo. Tabi tam şevkim kaçmıştı ki bilgisayardan stoklarda kalıp kalmadıgına baktık, sadece bursada ve altunizadede birer tane kalmış. Karda kışta altunizadeye geçtim karşıya ve aldım, nasip banaymış :D

kar fılan etkılemedı galıba bastım karsıya gıttım dıyosun :D:D

Geri
Üst Alt