Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

flaş haber..

Koşaner'in açıklaması herşeyi özetliyor zaten... Geçmiş olsun...

burnuma kötü kokular geliyor askerin karizmasını yıllardır çizmekten usanmadılar
bakalım bu işin sonu nereye varacak

Şu anda beyaz tv'de bir homoseksüel konuşuyor. fikirlerini anlatıyor.

kendim için değilde çoluk çocuklarımız için üzülüyorum onlar ne yapacak???

hiç bişey için üzülmeyin giden gider yerine yenileri gelir bu ülke yine ayakta durur .geç bile kaldılar istifa etmek için askerler şehit olduktan 1 saat sonra edıceklerdi asıl .ama bunlar işi başka yere çekip bırakıp gidiyolar bunu korkaklar yapar.

sonumuz bu gıdısle pek hayıra benzamıyo :( yazık Atamızın emeklerine NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE SONUNA KADAR ..

Türkiyenin şu durumunda terörle mücadele de bu evredeyken sadece şahsa yada şahıslara kızıp görevi bırakmalarını tasvip etmiyorum... bence bi vatansever milleti için çalışan bir komutan bu evrede bu zamanlamayla görevi bırakıp gitmez bu kadar şehit varken güneydoğu kaynamaya başlamışken ben bunu biraz da bencillik olarak görüyorum.....

Geri
Üst Alt