Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Filtre typhoon kit

Ethem

Kayıtlı Üye
Bu typhoon kiti tampondan veya da sağ çamurluğun oradan çıkartmak istiyorum hem daha iyi bir ses için hemde rahatlaması açısından bununla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar nasıl yaparız nerede yapılır bunun gibi bilgilerini paylaşmasını dilerim şimdiden teşekkür ederim :)

valla nası bişi olduğunu bilmediğim için hiç bi fikrim yok..
fotolarla gösterseydin iyi olurdu..

aracın TSI sanırım..
motorla oynasan bile filtrenin konumu yeterli geliyo ses nası olur bilemem ama rahatlamasına gerek yok yani..ve bu arada orda yağmurda su da çekmez mi o filtre. ??

petek kısımı sakın delme onu petegın arkasına tuttursan zaten havayı her sekılde alacaktır yanı petegı bosuna yazık etme.bıde okadar assagı deılde logo ıptalının oraya koyarsan yagmur camur daha az gelır.aracının sesı de basınca daha tok guzel olur.

ön panjurun orda radyatör var..
kaş yaparken göz çıkarmamak lazım..

hmm radyator varsa olmaz ozaman delıkacmadan arkadans tutturcak en guzelı

zaten sığmaz ordan borular vs. en uygun yer tamponun araca göre sol köşesi ama en önemlisi gerek yok zaten..gerek yok tecrübeyle sabittir.. :) ;)

benim araçta simota'nın performans filtresi var sol ön tampona kadar uzanan boruya sahip çok da memnunum fakat sürekli temizlettirmek gerekiyor istediğin performansı alabilmek için çok da memnunum

benim araçta simota'nın performans filtresi var sol ön tampona kadar uzanan boruya sahip çok da memnunum fakat sürekli temizlettirmek gerekiyor istediğin performansı alabilmek için çok da memnunum

Pipercross almanı tavsiye ederim eskiden bende de Simota vardı..
inanılmaz farketti..

Geri
Üst Alt