Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fikrinizi almak istiyorum..

4rd4

Kayıtlı Üye
Arkadaşalar ibizanın arka tamponunun altıdakı iki kedi gözünün arkasına bir led yapıp parklara bağlamak istiyorum fakat geçen gün söktüm, led' i yerleştirmek pek mümkün değil açılmıyor resmen yapışmış ne yapsam acaba? Geçen gün bir ibizada gördüm çok hoşuma gitti.

fikir güzel sanırım volkan'ın(aux)uzmanlık alanı

gerçekten çok hoş oluyor hatta oraya flash takmayı bile düşündüm ama led daha güzel ve sorunsuz olur sanırım led diyorum çünkü ampul takıcak yer bile yok:)

konuyu ankarada çağrıyla görüşebilirsin arda.ayberk çağrının dükkanını biliyor.

yapılabilirse güzel olur onu bende düşündüm leonun arka tampon altındaki kedi gözlerine ama nasıl yapılır hiç bakmadım

Tşk ederim levent abi ben bi sorayım ayberk'e..

Bencede fena olmaz, ama çok güçlü bir led kullanma, çok yanarsa sırıtabilir.

gözümün önüne geldiği kadarıyla güzel olur ama yoğun miktarda led hoş olmayabilir evet..

güzel olur zaten oraya orjınalde bısey yapılmaması düşündürücü

Güzel olabilir o dediğin araba sanırım bahadır abinin satmış olduğu ibiza olsa gerek :) park sensörlerinin yerini yanlış delmişlerdi oda böyle bişi yapmıstı güzel olmuştu...

Geri
Üst Alt