Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fiat Doblo 1.6 Multijet Premio

beetle

Kayıtlı Üye
Herkese Merhaba arkadaşlar,
1 aydan fazla süredir araştırmalarım , sahibinden.com başında gözlerim ağırana kadar bakınmalarım sonucunda ve dizelden vazgeçemiyeceğimi anladıktan sonra ailecek kullanabileceğim bir araç olarak Doblo 1.6 multijet Premio'yu tercih ettim.

Nasipse insallah bugun aracı teslim alıcam.Biraz heyecanla birlikte acaba yanlış mı yaptım gibi düşüncelerimde yok değil.Normal de bu tarz bir araba benim kriterlerimde yoktu.Fakat kullanınca hoşuma gitti.
Seat alamadığım için çok sevinemiyorum ama bunada şükür diyorum.(Bu fiyata sıfır dizel olarak hyundai era vardı) Bu da tercihimi bu yönde kullanmama etkili bir neden oldu.
Artık aranızda daha fazla bir yer kaplıcam :)

Herkese Saygı ve Sevgilerimle..

Mustafa

hayırlı olsun abi yenı aracın
gule gule kullan
aramızda yerin her zaman büyük abim :)

hayırlı uğurlu olsun Mustafa abim kazasız belasız sağlıkla.. :)
özledik seni..

hayırlı ugurlu olsun bende buyuk ihtimal yılbasından sonra 2.0 premioyu kapının önüne koyucam...

sağol Kıvanç, Allah gönlüne göre versin

Geri
Üst Alt