Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ferrari kullandim :)

S

swotr

Guest
Arkadaslar bugun Ataturk Olimpiyat standi kenarinda kurulan tesiste Ferrari Modena 360 Spider kullandim 3 tur, acayip keyifli dayanamadim, bi 3 tur daha attim :) Yalniz pist cok uzun olmadigindan fazla hizlanilamiyor.. Ama 9bin devirleri cikmak, arkayi kaydirarak virajlari almak bi de o cikan muhtesem ses yok mu :) Tecrube etmeyen arkadaslara kesinlikle tavsiye olunur.. Belki organizasyon falan yapilir forumca

Bi kac foto ekledim, leon ferrarinin yaninda Q7 gibi duruyo :D

herkes kullanabiliyormu ? nedir maliyeti

89tl arkadaslar 3 turu.. haftasonlari oradalar ilk defa baslamislar, bende ilktim :D.. B sinifi ehliyeti olan herkes kullanabiliyor.. sozlesme imzaliyosunuz olumsuz bir durumda hak talep etmeyeceginize dair :rolleyes:

Hafta sonu geliyorum ozaman Ferrari kullanmaya..:)Bişi sorucam,aracın hızına sınır koymuşlar mı..?

ototromda 3 tur 99 tl ıdı kız arkdasm bana suprız yapmak ıcın almıs fakat 3 aydr kısmet olmadı ne hıkmetse zaman gelıor dıolar buzlanma vr ıptal ertelenıo zaman gelıor arıolar kar var yalann dolandırıldık mı anlmdm 6 mart a cektıler sımdde :D

iyimiş.. :)
kısa da olsa F430 deneyimim olmuştu benim de.. :D :D

Geri
Üst Alt