Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ferrari Badoer kararını Massa'ya göre verecek

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
Massa, ünlü doktor Steve Olyev tarafından kontrol edilecek. Bu kontrolün sonucunda, Brezilyalı pilotun daha ne kadar süre pistlerden uzak kalacağının tespit edilmesi bekleniyor.

Bu nedenle Ferrari'nin Monza'da Luca Badoer ile devam edip etmeyeceği yönündeki karar da, bu sonucun açıklanmasından sonra ortaya çıkacak.

Ferrari takım patronu Stefano Domenicali, "Önümüzdeki yarışlarda ne yapacağımız konusunda, önümüzdeki üç gün içinde sizlere bilgi vereceğiz" dedi.

Domenicali, "Felipe'nin yarın gireceği kontrollerin ardından tüm opsiyonları masaya yatıracağız. Bunları değerlendirmesini yaptıktan sonra bir karar vereceğiz" diye konuştu.

Bu arada Fernando Alonso'nun Renault'dan ayrılarak Ferrari ile anlaştığı yönündeki haberleri yalanlayan Domenicali, Kimi Raikkonen'in Spa'daki zaferinin 2010 sürücü kadrosu planlarını değiştirdiği yorumlarını geri çevirdi.

TurkiyeF1
 
Geri
Üst Alt