Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Feminist Fadime

LeonRider

Kayıtlı Üye
Dünya Feministler Kongresinde konusmacilar görüs belirtmektedir. Amerikali bir hanim söyle der:

-Ben iyi bir sirketin genel müdürüyüm. Artik alisveris yapmaktan biktim. Kocama "bundan sonra alisverisleri sen yap" dedim. Baktim, birinci gün orali olmadi, ikinci gün orali olmadi, üçüncü gün yapti...

Alman konusmaci:
-Ben iyi bir sirkette üst düzey yöneticiyim. Bir gün kocama "ben artik bulasikla ilgilenmekten biktim, biraz da sen yika" dedim. Birinci gün yapmadi, ikinci gün yapmadi, baktim üçüncü gün yapmis...

Fadime kürsüye çikmis:
-Ben kendimi bildim bileli temizlikçiyim. Geçen gün Temel'e "ben artik çamasir yikamaktan mahvoldum, biraz da sen yika" dedim. Birinci gün göremedim, ikinci gün göremedim, üçüncü gün gözüm yavas yavas görmeye basladi...

:D :D Türk erkeği abi.. Hayatta kaldığına dua etsin Fadimee

Geri
Üst Alt