Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Felipe Similatör Başında..

YCO

Kayıtlı Üye
Katılım
26 Ağu 2009
Mesajlar
22,337
Yaş
36
İki ay önce geçirdiği kazanın ardından pistlere en kısa sürede dönmek için rehabilitasyon tedavisi devam eden Felipe Massa, dün Modena'daki Ferrari simulatöründe altı saat geçirdi.

Brezilyalı pilot, Haziran ayı sonunda, Macaristan GP sıralama turlarındaki ciddi kazanın ardından ilk test sürüşüne hazırlanmak için takımla birlikte sıka bir program uyguluyor. Massa'nın önümüzdeki hafta, GP2 lastikleri takılı olan F2007 aracı ile test sürüşü yapması planlanıyor.

Simulatör programının ardından mutlu görünen Massa, "Çok iyi çalıştık, hiçbir problem yaşamadık. Simulatör A1GP koltuğu kullanıyor. Dolasıyla tam olarak Formula 1'deki gibi değil ancak çok benziyor. Şu an Barcelona'daki pistte sürüş yapıyorum" dedi.

Massa, fabrikadaki çalışmalarını sürdürürken, diğer taraftan da taraftarların gönderdikleri e-posta ve mesajlara cevap vermeye çalışıyor. Brezilyalı pilot bugün simulatördeki sürüşlerine devam edecek.

TurkiyeF1.com
 
Geri
Üst Alt