Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fan hiz sorunu

valla kendi kendine düzeldi sanırım. en son servise gösterdikten sonra fırsat bulup tekrar baktıramadım. onun üzerine bir dünya şehirler arası yol yaptım klima hep açıktı ve fan hızında değişiklik olmadı hiç.. çakmak girişine şarj adaptörü bağlıyor musunuz? ben spigenin hem normal hem hızlı şarj eden aparatını kullanıyordum. onu kullanmayı bıraktım acaba ondan olabilir mi bilemiyorum. çakmağı yuvasına takıp basınca çakmak kızmıyordu. 2 kere denedim bir daha da hiç birşey takmadım yuvaya..
Yok Hocam birşey bağlamıyorum. Sadece flash bellek takılı, ondan da bir sakıntı olacağını sanmıyorum. Ara ara klimanın fanı azalıp artıyor. Ancak ekrandaki göstergede düşmüyor, sadece fan hızı azalıyor. Otomatikte de değil.

Usb bağlantı kısmında filan kaçak olmasın o da yapıyor olabilr

Yok Hocam birşey bağlamıyorum. Sadece flash bellek takılı, ondan da bir sakıntı olacağını sanmıyorum. Ara ara klimanın fanı azalıp artıyor. Ancak ekrandaki göstergede düşmüyor, sadece fan hızı azalıyor. Otomatikte de değil.
Aynen gostergede herhangi bir azalma veya artma olmuyordu bende de..otomatikte de manuel kullanimda da oluyordu bende..ama dedigim gibi suan yapmiyor..bende Lo da bile yapiyordu hem klimada hemde havalandirmada..arac sarj adaptorunu takmaya korkuyorum acikcasi

Geri
Üst Alt