Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Facebook ta Hesap alarmı !!

GKN

Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eyl 2009
Mesajlar
633
Yaş
36
Rus olduğu belirtilen ve kendisine Kirllos adını takan bir kişi, sosyal arkadaşlık sitesi Facebook'u hackledi. Rus internet korsanı 1.5 milyon Facebook hesabına girerek, merak edenlere gerekli bilgileri 25 dolardan satmayı teklif ettiğini yazdı. Kirllos'un dünyadaki her 300 Facebook kullanıcısından birinin hesabına girdiği tespit edildi.


Kirllos'un Facebook hesaplarını ilk kez hack'lemediği, daha önce den 100 bin kişinin Facebook hesaplarına girerek arzu edenlere internet üzerinden sattığı ortaya çıktı. Yapılan incelemeye göre Rusya'da doğan internet korsanının Yeni Zelanda'da yaşadığı, 24 yaşında olduğu ve Rusça dışında İngilizce ile Fransızca'yı çok iyi derecede konuştuğu tespit edildi. Polis incelemenin ardından korsanı yakalamak üzere harekete geçti.

ALINTIDIR.HERKES DİKKAT ETSN ARKADAŞLAR. BEN HESABIMI DONDURDUM :)
 
valla o kadar kişi arasında benimkisi giderse helal olsun derim...
 
:D facebookn da suyu çıktı artık yonjaya döndü resmen
 
abi dedin ya gider şimdi :D

uyarı için teşekkürler bu arada.
 
arasın da bulsun beni..
zaten içinde bişi yok.. :D :D :D
 
özeli olanlar düşünsün hesapta,sanalı herşeye dökmek akıl karı değil zaten :)
 
Geri
Üst Alt