Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

F1'e Gidiyo Muyuz. ??

Bende paddock karti var bir tek son gun gitmeyi dusunuyorum eger gitmek isteyen varsa onceki iki gune verebilirim kartimi, ayrica yarin biraz zorlarsam bi 10 tane falan foruma hediye edebilirim 3 gunluk davetiye.

Doruk padok davetiyesi mi yoksa:eek::eek::eek::eek::eek:?

davetiyeler değerlendirebilir.. :)

Ana tribün 117. blok 3. sıra 1. koltuktayım yerim 6 senedir hiç değişmedi..cuma sabahından itibaren 3 gün boyunca pistteyim..

Kaan abi 6 senedir güzel bi yerde izlememişsin abim.. :)

Frene asıldıkları nokta yaklaşık 300den 120ye düşüyorlar:) ve tam pit çıkışının önü..

abim galiba 4 olması lazım F1 bunun dışında Hakkinen'in 3. olduğuydu galiba DTM, MotoGP falan ne varsa pistin farklı yerlerinden illaki bi yarış izledim..

F1 için en iyi yer 8.tribün..
yakınında sert fren büyük şikan ardından egzostlar sana dönük tam gaz.. :)
7. de iyi aynı şekilde geçişler önünde oluyo..önünden geçip uzaklaşıyolar 8'e doğru..7'den start-finiş başı gözükmüyo ama 8'den her şey gözüküyo..
ana tribünde 2 yarış izledim 2'sinde de hiç bişi anlamadım start dışında motor sesleri anlamında da..çünkü resmen sesler de rahatısız edici bi şekilde yankı yaparak inceliyo..insanın kulağı acıyo ordan keyif çıkartmak zor..

ama bi sene hangisi hatırlamıyorum galiba 8'de izlediğimde kombine alanlara pit alanı gezisi vardı..en çok o makbule geçmişti.. :)

Pit gezisi ilk sene olmuştu bir tek.. 8 güzel de güneş tam tepede..kavruluyorsun..117 blokta otomobiller 10 metre uzağından geçiyor..piste en yakın nokta..

valla ben 7'de ve 8'de izlediğimde 12 gibi tribünün altında şekerlemiştim.. :D :D
sonrasında bi şapka sorunu çözüyo..artık F1 için geç olsa da başka bi yarış gelicek mi bilmiyorum ama 8'i bi dene Kaan abim.. :)

WTCC için uğraşıyorlarmış ama pist WTCC için fazla uzun diyorlar..

WTCC için uğraşıyorlarmış ama pist WTCC için fazla uzun diyorlar..

bizim pistin versiyonları yok mu yahu..
5 küsür değil de atıyorum 3 küsür km'lik hali vs..

sonuçta yeni bi pist bunu düşünmüş olması lazım Tilke'nin..

evet, birazdan cikip sirkete gidicem ordan ayarlamaya calisicam bir kac tane.

Eger padoksa ben simdiden bitanesine talibim:)

---------- Post added at 13:07 ---------- Previous post was at 13:06 ----------

bizim pistin versiyonları yok mu yahu..
5 küsür değil de atıyorum 3 küsür km'lik hali vs..

sonuçta yeni bi pist bunu düşünmüş olması lazım Tilke'nin..

Yok Yigit bizim pistte oyle bir imkan yok..

Geri
Üst Alt