Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ezel dizisi...

doğukan var mı bunun linki falan?
neymiş bu ezel böyle bu kadar övgüye layıksa merak ettim valla:)

allah cezanı versin herkesi kendin gibi odun sanıyorsun değil mi?? tırtıklı odun:D

harika bir bölümdü, insan ağlamamak için zor tutuyor kendini. şuana kadar çok iyi gidiyorlar, inşallah bozulmaz hiç.

ben Türk dizilerini ölesiye karşı bir insan olarak böyle kaliteli bir dizinin yapılmasına son derece seviniyorum.

bekle ki pazartesi gelsin...

harika bir bölümdü, insan ağlamamak için zor tutuyor kendini. şuana kadar çok iyi gidiyorlar, inşallah bozulmaz hiç.

ben Türk dizilerini ölesiye karşı bir insan olarak böyle kaliteli bir dizinin yapılmasına son derece seviniyorum.

bekle ki pazartesi gelsin...

Al işte iti an çomağı hazırla :D

sen ne anlarsın, arabanda ne tür filmler var? :D

gururla söylerim şahin k:D

hatunların 150bin dolarlara satıldığı , onun kız kardeşi bunun sewgilisine kaçtığı, anaların gayri meşru çocuklar doğurdu türk dizilerini izlemektense ben senin şahin k seyretmeni destekliyorum kardeşim arkandayım :D Adam en azından dürüst bi şekilde sanatını icra ediyor kahyaaa :D

Geri
Üst Alt