Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Exeo’nun aile boyu versiyonu geliyor…

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Katılım
29 Ağu 2009
Mesajlar
5,250
Yaş
36
Exeo’nun aile boyu versiyonu geliyor…

957af60fb723864c3343a1987b4ebec6.jpgSEAT’ın sedan modeli olan ve geçtiğimiz günlerde Avrupa’da yollarla buluşan modeli Exeo’nun motor ve donanım seçenekleriyle özdeş olan Exeo ST, Temmuz ayında Avrupa’da pazara sunulacak. Yeni Exeo ST muhteşem bir pratiklik ve işlevsellik içeriyor.

Aile tarzı ve yeni arka kapısı daha geniş bir erişim ve düz bir yükleme alanı sağlayarak yük kapasitelerini ve konforu artırıyor. Yeni model, eşyaların tavana kadar yüklenmesine izin vererek sedana göre daha fazla saklama hacmiyle öne çıkıyor. Üstelik Exeo ST eşyaların yolcu bölmesine düşmesini önleyerek güvenliği artıran üst bagaj ağı ile de donatılmış durumda.

Sedan'la karşılaştırıldığında aradaki tek fark, 4,666 metrelik gövde uzunluğunda ve 442 litrelik bagaj hacminde yatıyor. Bu model tamamen, Barselona yakınlarındaki Martorell fabrikasında üretilecek.
 
bir de 4 çeker olsa
 
Geri
Üst Alt