Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

eski model araba gibiyim yaw

tamaaaam konusunda uzman bir arkadaşım var fanatik fenerbahçeli ve ortopedi uzmanı iyileştirsin dizini seni ona götüreyim ben konuda burda tatlıya bağlansın tamammı ulen
hem doktor hem hemşire fenerli olsun kan felan lazım olursayda özelliklede fenerbahçeli kanı olsun ki herşey tam olsun yapıstirrrrr :eek:sampiyon fener ezeeze bu senede ;):eek:key: iyi tatlıya baglandıgına sevindim olayın oh bee rahatladım

Aşırı yüklenmeye bağlı kas incitme... 2 ay kesintisiz egzersiz ile kurtulacağız inşallah... ;) Herkese teşekkür ederim.

onunla gecmiş olsun tedavini tamamlamadan bırakma daha sonra nüks etmesin hamam organizasyonunda tedavi ederiz seni iyi bi tellak eline verdikmi puhaha:D

epey gelişti tıp emre, seninde dediğin gibi,eli hafif hemşire arkadaşlarımız var :)

Resul abicim benim derdim aslında iğnenin girişi değil ki... Yanlış hatırlamıyorsam kan alınan iğneler intraketlerle aynı kalınlıkta... O da (mübalağa olacak ama) serum hortumu kadar maşallah :D

Geri
Üst Alt