Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya Mangal 05 Mart Cumartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zafer abi AY'ı cıkartmayamı karar verdın?? bu arada erhan ben 11 de cıkarım bakırkoyden kacta nerden yola cıkalım

bencede yat artık şemun, evet çıkarıcam işlerim var sabah biraz onları halledeyim erken biterse ararım , size yetişmeye çalışırım aslanım

zafer abi AY'ı cıkartmayamı karar verdın?? bu arada erhan ben 11 de cıkarım bakırkoyden kacta nerden yola cıkalım

şemun ben sahilden sirkeciye oradan feribotla hareme geçmeyi düşünüyorum istersen peş peşe takılıp gidelim

bu arada arkadaşlar unutmadan vag-kom kablomu getircem ihtiyacı olan kullansın yalnız bir adet laptopa ihtiyaç var :D

önce sağlık doktor randevum vardı cuma günü ctesiye sarktı size iyi eğlenceler başka sefere inşallah...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt