Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ermenistan'ın Eurovision aday şarkısı Hadise'den

Silver_Seat

SCW Ladies
SCW Ladies
Katılım
23 Ara 2009
Mesajlar
102
http://www.hurriyet.com.tr/dunya/13763971.asp?gid=229


Bu yıl Norveç'in başkenti Oslo'da düzenlenecek olan Eurovision şarkı yarışmasına çok sıkı bir şekilde hazırlanan Ermenistan'da son 10'a kalan aday şarkılardan biri çalıntı çıktı.


İŞTE SKANDAL ŞARKI / WEB TVErmenistan'ın ünlü şarkıcılarından Sonya'nın seslendirdiği "Never" (Asla) isimli parçanın girişi İzel'in "Belli Mi Olur"; şarkının müziği de Hadise'nin "Evlenelim" şarkısıyla aynı.Tanıtım metinlerinde Sonya'nın Never şarkısının müziğinin "S. Katuzyan" isimli bir müzisyene ait olduğu belirtiliyor. Oysa Hadise'nin albümünde şarkının söz ve müziğinin Sinan Akçıl'a ait olduğu bilgisi yer alıyor.Pazar günkü final öncesinde Sonya, dün sağlık gerekçelerini öne sürerek, yarışmadan çekildi. Bu açıklamaya rağmen Sonya'nın şarkının çalıntı olduğu iddiaları nedeniyle çekildiği spekülasyonları yapılıyor.Sonya'nın şarkısının YouTube'da yayınlanmasının ardından büyük bir tartışma çıktı.Ermenistan'da 2010 Eurovision yarışmasına katılacak olan parça Pazar günü belli olacak.
 
Farkındalık ve paylaşım için teşekkürler..
 
ne denirki hırsızlıktan başka birşey değil
 
Geri
Üst Alt