Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ERK's RZ 014 ibiza TDI

18"deki yol tutuşu 15"e taşıyabilsem ben de 1dk. düşünmez 15-16"e geçerdim..
bu sebepten Rıza yazılımdan sonra zaten rahat durmazsın herhalde trafikte bu sebepten 17" almanda fayda var bence..hea çap büyüyünce performanstan çalıyosun ama bence değer kesinlikle..

18"deki yol tutuşu 15"e taşıyabilsem ben de 1dk. düşünmez 15-16"e geçerdim..
bu sebepten Rıza yazılımdan sonra zaten rahat durmazsın herhalde trafikte bu sebepten 17" almanda fayda var bence..hea çap büyüyünce performanstan çalıyosun ama bence değer kesinlikle..

yigit 17 jant'in bana maliyeti de cok olacak, o yuzden once 15likler ile devam ederim. onumuzdeki 1 yil boyunca jant alacagimi pek zannetmiyorum. cunku ucuz lastik asla almam, sadece lastikler zaten 1000 lirayi buluyor.

ben de senin gibi düşünüyodum uzak diye sonra bu jantları resmen düşeşe buldum..
17" kaliteli sağlam bi jant bulursan sahibinden falan imkanları zorla derim kardeşim..
ama lastiklerle vs. maliyetli oluyo tabii..olur da bulur alırsan lastikleri sonra da alırsın noolcak..

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

bilmiyorum durumunu vs. ama mesela..

http://www.sahibinden.com/---_enkei_rp03_5x110_17inc-14WQQaXQQ22411262WQQpXQQdisplayitem ..

Maaşallah.Allah kaza bela vermesin..

En sonunda alıcam bi ibiza cupra:), maşallah çok güzel olmuş ama jant+yay şart

Arkadaslar gecen hafta ebay uzerinden siparisini verdigim iki parca elime ulasti ve onlari aracima taktim bu gun.

Birincisi Vortex marka minik aksesuarlar, tavanda :)

img0334m.jpg

img0336ry.jpg

Ikinci olarak da cupralarda ki havalandirma acma kapama dugmelerinden aldim. aracimin icinde yavas yavas kirmizi detaylara onem verecegim ve bu da baslangici

img0326e.jpg

img0327d.jpg

img0328ye.jpg

img0329i.jpg

img0333y.jpg

onumuzde ki bir iki gun icinde bu havalandirmalarin krom kapli ince cercevesi de gelecek insallah. ama herkeste olan buyuklerden degil, ince ve daha kibar bir sey. onu da takinca fotograflarini ekleyecegim.

ben de senin gibi düşünüyodum uzak diye sonra bu jantları resmen düşeşe buldum..
17" kaliteli sağlam bi jant bulursan sahibinden falan imkanları zorla derim kardeşim..
ama lastiklerle vs. maliyetli oluyo tabii..olur da bulur alırsan lastikleri sonra da alırsın noolcak..

---------- Post added at 21:36 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

bilmiyorum durumunu vs. ama mesela..

http://www.sahibinden.com/---_enkei_rp03_5x110_17inc-14WQQaXQQ22411262WQQpXQQdisplayitem ..

bizim kasalara 5 kollu gitmiyor be yiğit 10 kol şart :D

---------- Post added at 17:24 ---------- Previous post was at 17:24 ----------

rıza harbiden maşallah bebek gibi araban var :) allah kaza bela vermesin inş..

Geri
Üst Alt