Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ERK's RZ 014 ibiza TDI

o güzel tampon FR olmamalı:) senin arabadaki renk bende olacak başka bişe yapmam cordobaya:)

öyle olmuyor işte sürekli birşey yapasın geliyor :)

---------- Post added at 23:59 ---------- Previous post was at 23:58 ----------

bende zaten geldim eve hemen yikama isine giristim yigit :) pazar gorusuruz :)

bence boyle super oldu koray. tam istedigim gibi. su anda mutluluktan ucuyorum :D
gri renk ve siyah detaylarin uyumu guzellestiriyor baya ;)

abi şu ebayı kovala amerika olur italya olur ingiltere olur bana bişiler bul şu arabaya yaa :D

Maşallah arabayı canlı gördüm resimlerden cok daha güzel duruyor kazasız belasız rıza:) Ayrıyeten iyide gidiyor :)

jant lazım :)

güle güle kullan nazar degmesın

Rıza bi de seni görebilsek araban ok de.. :D :D :D

Maşallah arabayı canlı gördüm resimlerden cok daha güzel duruyor kazasız belasız rıza:) Ayrıyeten iyide gidiyor :)

tesekkur ederim safa. daha da guzllestirmeye calisiyorum :) insallah yakin zamanda yeni amortisorlerim ile daha da iyi gidecek ;) ayrica su anki lastiklerime hic guvenemiyorum, onlari da bir halledersem yola iyice yapisirim :D
jant lazım :)

güle güle kullan nazar degmesın

issizligin gozu kor olsun :) universite son sinifta oldugumdan mezuniyet zora girmesin diye calismiyorum, yoksa kiracagim en guzel jantin belini :) Allah nazardan korusun cumlemizi.

Rıza bi de seni görebilsek araban ok de.. :D :D :D

yigit valla cok haklisin. kac zamandir araya hep birseyler giriyor gorusemiyoruz.

rıza araban cok guzel sekıl almaya basladı ben bıle kıskandım valla gule gule kullanman dıleyıyle kardesım

bu haftasonu ayarlarız bişiler kardeşim geleneksel olarak..

Geri
Üst Alt