Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En sonunda bu da oldu .. taksiciyle birbirimize girdik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yanınızdakilere söyleyin böyle bir durumda karşı tarafı tutsun siz boşta kalın ben arabama binen herkesi uyarıyorum bu konuda bir durum olursa beni değil karşı tarafı kucakla diye

arkadaşın arabasındaysamda sen dur ben dalayım pls herhangi biri gelincede valla tanımıyorum yolda otostop çekti aldım demesini öğretiyorum 2 kişi yerine 1 kişinin göz altına alınması her zaman iyidir

kaşınanı kaşıcaksın iyi yapmışsın.beyzbol sopası en sağlamıdır:)

sağlam vursaydın böğrüne bögrüne..zumzuk'u çakaydın sıfatına..kanne kırığı cıncık gibi dağılıcidi..
acimicin bölesine..bunlar hösden anlamiler yorum..

sağlam vursaydın böğrüne bögrüne..zumzuk'u çakaydın sıfatına..kanne kırığı cıncık gibi dağılıcidi..
acimicin bölesine..bunlar hösden anlamiler yorum..

sen evini barkını al tam entepli olmussun buralara gelme artık

Türkiyede bir allahın kulu oynamaz ama, beyzbol sopaları iyi satıyor nedense...

sen sopayla inersin karşı taraf çıkartır alnının ortasına sıkar,seni geçtim yanındakine sıkar vicdan azabından yaşayamazsın...sabırlı olmak en iyisi.karşı taraf indiyse bırak bas git kendi kendine takılsın.gidemiyorsan bırak arabana vursun.canından kıymetli değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt