Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En kuvvetli A1 (simdilik) satista...

ahahaha fiyata bak.. puhaha puhaha
süper hiper çirkin bi Audi bu.. :D :D

ama bakın fulmüş ilanda diyorki kriko var kol dayama var park sensörü var ve hatta ve hatta aynalar bile GÖVDE RENGİYMİŞ şşşşş

ama bakın fulmüş ilanda diyorki kriko var kol dayama var park sensörü var ve hatta ve hatta aynalar bile GÖVDE RENGİYMİŞ şşşşş
ahaaaa ben onlara dikkat etmedim lafımı geri aldım kesin alınır abii 2 katı para bile verilir puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

bu arada bu fıyata denız mavısı c kasa alınabılır tabı AMG paket....

ahaaaa ben onlara dikkat etmedim lafımı geri aldım kesin alınır abii 2 katı para bile verilir puhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhahapuhaha

demkki ne yapıyoruz bundan sonra ilanları iyice inceliyoruz. 42.000 € yu cebimize koyuyoruzzzz sabah 9 da gidiyyoruz adamın kapısına oradanda notere 8:30 gitmeyelim adam kasar kendini:eek:key:

fiyat mantık dışı..direksiyon hariç ön konsolda çok çirkin gözüküyo..

Geri
Üst Alt