Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

En güçlü Golf sahnede!

cupra ya 265 hp gücü verip
kitli difransiyel
4 çeker sistem
dsg şanzıman
tiptronik şanzıman ı çok gören vw bütün donanımlarını golfe yüklemiş sağolsunlar...

Görünen o ki VW aşağıdaki sıralamayı yaparak kullanıcıya araç sunuyor.

1- Audi
2- VW
3- Seat
4- Skoda

Porsche'yi dahil etmiyorum.

Golf Alman malı, SEAT ispanyol malı gözüküyor. Bence Leon'un spor görünümü Golf'ten daha güzel... :)

aynı standartlarda sunulsalar kime satıcaklar o araçları...

Görünen o ki VW aşağıdaki sıralamayı yaparak kullanıcıya araç sunuyor.

1- Audi
2- VW
3- Seat
4- Skoda

Porsche'yi dahil etmiyorum.

Golf Alman malı, SEAT ispanyol malı gözüküyor. Bence Leon'un spor görünümü Golf'ten daha güzel... :)

Böyle bir sıralama yaparsan ben Audi demeden duramıyorum ama seatta baska bea :D

Böyle bir sıralama yaparsan ben Audi demeden duramıyorum ama seatta baska bea :D

Sıralama zaten görünen gerçek... Ama kıyaslama hep Seat ve VW araçları arasında yapılıyor.

5292_100865362452_697602452_1979497_5370622_n.jpg

cupra ya 265 hp gücü verip
kitli difransiyel
4 çeker sistem
dsg şanzıman
tiptronik şanzıman ı çok gören vw bütün donanımlarını golfe yüklemiş sağolsunlar...

teğet geçmiş:D

şimdi buna çuvalla para da isterler. ha alacak olsam cupra r tercih ederim eminim daha ucuz olacaktır.

---------- Post added at 20:26 ---------- Previous post was at 20:24 ----------

daha önce aldım halende elimde var bir tane vw. leon benim gözümde geçici bir araç iki üç sene.

golften inip leona binince bu da ne deyip gidip golf almışlığım var zamanında.

istemem yan cebime koy :D Emrecim sen gün saymıyor muydun tsi için :)

Vw grubu olunca zaten mutlaka b sıralama olması gerekıyor.Sonucta cupraya aynı speclerı vermesı durumunda ınsanlara sadece bunun seklını begendım dıyıp 3 arabadan bırını almak kalıyo,kı bu durumda en ucuzu leon olcagı ıcın seatın satıslarını arttısmaktan baska bsey olmıcaktır.Nitekim Mk1 leonlarda 2.8 v6 201hp lık Cupra4 modelı de mevcuttur ama yıne de 8L kasa S3 kadar satıs yaptıgını sanmıyorum avrupada.En nıhayetınde Vw grubu ıcınde o kutsal sıralama her zaman ıcın olcaktır:)

Ben çok beğendim 4*4 olması çok güzel ve r32nin yerine geçmesi de mantıklı arabanın duruşu hatları bence gayet yerinde şahsen golf6 çıktığında araba alacak olsaydım golf6 alırdım golf gerçekten efsane olmayı haketmiş çizgisinin dışına sarkmadan coupe spor modellere göz kırpmadan kendi çizgisinde başarılı yürüyen-satılan ve tercih edilen bi araç bence bu R modeli de çok başarılı ben çok beğendim.....

R32'nin yerine geldi. Atmosferik V6 artık yok. Bakalım TR'ye gelicek mi.
Atmosferik V6 seçeneği VW için vazgeçilmez bir seçenek. Yeni A3'te de kullanılıyor. İleride mutlaka atmosferik V6 seçenek koyacaklardır.

Geri
Üst Alt