Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

elektrikli ****oter aldım

iyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar 250 Watt üstü için plaka ve ehliyet gerekiyo benimki 1.100 watt ama ehliyetimde yok plakamda :D polis yakalarsa 1.100 watt olduğunu anlamaz diye düşünüyorum plaka gerektiğine göre vergiside vardır heralde sekiz saatte şarj oluyo ankarada kullanmıyorum ankarada olsaydı kesinlikle getirirdim sana :)

hayırlı olsun.. kazasız belasız binesin inş.

teşekkürler.dün gece yarısı yolda kaldım şarzı bitti 38 km de şarz süreside 12 saat güya 8 saatte şarz oluyodu 90 km yol gidiyodu teknik özelliklerinde öyle yazıyodu bende size ordan bakıp söyledim zaten umarım bu ilk şarz olduğu için öyle olmuştur gerçi bundan çok fazla bi beklentim yok bu motora ilk adımdı seneye yazın alırım bitane benzinli :)

teşekkürler.dün gece yarısı yolda kaldım şarzı bitti 38 km de şarz süreside 12 saat güya 8 saatte şarz oluyodu 90 km yol gidiyodu teknik özelliklerinde öyle yazıyodu bende size ordan bakıp söyledim zaten umarım bu ilk şarz olduğu için öyle olmuştur gerçi bundan çok fazla bi beklentim yok bu motora ilk adımdı seneye yazın alırım bitane benzinli :)
Hayırlı olsun. Bu elektrikli araçların en kötü yanı da bu. Yolda kalırsan bittin :) Pedal falan da yok galiba bunlarda bisikler gibi kullanabilmek için. Ya yedek akü taşıyacaksın, ya takviye kablosu :) Yolda denk gelen araçlardan şarj edebilmek için. Ya da şöyle birşey alıp şarj edersin zor zamanlarda.
http://medya.buldumbuldum.com/wind_up_phone_and_ipod_charger_mekanik_cevirmeli_sarj_aleti_500.jpg

Hayırlı olsun. Bu elektrikli araçların en kötü yanı da bu. Yolda kalırsan bittin :) Pedal falan da yok galiba bunlarda bisikler gibi kullanabilmek için. Ya yedek akü taşıyacaksın, ya takviye kablosu :) Yolda denk gelen araçlardan şarj edebilmek için. Ya da şöyle birşey alıp şarj edersin zor zamanlarda.
http://medya.buldumbuldum.com/wind_up_phone_and_ipod_charger_mekanik_cevirmeli_sarj_aleti_500.jpg

Teşekkürler evet pedal yok akülerde çok pahalı aracın yarı fiyatı ama verdiğin linkteki alet güzelmiş

Geri
Üst Alt