Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Elektrikli Egzoz vanası - Cut out - Egzozunuzun Sesini Ayarlayın

scirocco da var akşama görebilecegin
onun dışında leon tsi görmedim yaptıran :)

160 lık scirocco mu ama :) Ayrıca kompresöründe sese etkisi olur diye düşünüyorum, yani yine tam bir örnek olmuyo 160'lıksa Özgür'üm ya :)

Vanayı cut out seklınde merak edıyorsan fark yapmaz Rocco ıcın onemlı olan stock sısteme gerı donebılmek zaten,ama benım tercıhım komple duz boru sonunda gzl b susturucu ve hemen arkasında delıklı vana kullanmak,normal zamanda sureklı egsoz sesı ıle dolasıp polıse yakalanma durumunda vana kapatılınca stock egsoz kadar sessız oluyor

düşünce aşamasındayım Can ya . Konuşuruz bunları :D

Ah be Özgürüm tutmadı

Ayrica son bir susturucu almak gerekiyor mu peki yoksa standart egzosta mi yapiliyor?

duz boru cekıp stock egsozla arabayı kullanırsan cok b faydasını gormezsın abı o ısın ama benım stock sıstem kalsın dersen b tane DP yaptırırsın katı ıptal eder sonrasında vanayı koyarsın open dp yapmıs olursun performans adına

Arkadaşlar videoların linklerini ilk sayfaya koydum, oradan bakabilirsiniz :)
Daha güzel çekimleri ilerleyen günlerde ekleyeceğim, videolarda baya bi cızırtı var bide A3 te açıldığında o kadar bass ses geliyor ki ses sanki kısılıyormuş gibi duyuluyor bilgisayarda :D

ben canlı ayberk in cuprasında gördüm gayet başarılı olmuş hatta bugün bi yenisini taktırdı sen göndermişsin sanırım

evet, kıstığı miktar beni tatmin etmedi :) daha çok sesini kısmak istedik, ve başardık :)
Artık sadece sessiz arabalarınızın sesini artırmıyoruz, aynı zamanda sesli arabalarınızı da susturabiliyoruz ;)
ben canlı ayberk in cuprasında gördüm gayet başarılı olmuş hatta bugün bi yenisini taktırdı sen göndermişsin sanırım

Geri
Üst Alt